EDİTÖR BAŞVURU
Faydalı Bilgiler

Adil Organizasyon Masa Sandalye Kiralama

Düğün, nişan, sünnet, davet yemekleri vb. bir çok organizasyonda yanınızda olacak ve sorunsuz hizmet verecek bir organizasyon firması arıyorsanız içeriğimiz okuyun.

Değerli müşterilerimiz İstanbul’un bir çok yerinde düğün organizasyonlarında öncü firma olmaktayız. Bu sebepten dolayı adil organizasyon kalitesinde bir düğün organizasyon merasimi yapmak ister iseniz sizlere organizasyonun en başından ve en sonuna kadar yapmış olduğumuz çalışmaları size anlatıyor ve  bizler yeni evlenecek çiftlerimizi düğünlerinin sorunsuz geçmesini sağlıyoruz.

Organizasyonda Düğün Hizmeti

Organizasyonda Düğün Hizmeti

Müşterilerimize kaliteli ve güler yüzlü bir organizasyon hizmeti yapmaktayız örnek olacak hizmetlerde masa  sandalye süsleme konusunda Supla şamdan, Çiçek, Masa örtüsü, masa örtüsü, üstü dantel, kapak sandalye tül bağlama, minderli sandalyeler ve nikah masası, gelin damat masas,ı Gelin yolu, Kırmızı halı,  ses sistemi garsonlar ile yemek hizmeti yapabilmekteyiz.

Evinizin önünde, bahçenizde, yazlığınızda ve her nerede olursa olsun bizler sizlere unutulmaz güzel organizasyonlar yapmaktayız. Sizlerde bu tarz organizasyonlar yapmak isterseniz deneyimli ekip arkadaşlarımızla ve deneyimli uzman Kadromuzla düğününüzü çok güzel bir şekilde yapabilmekteyiz.

Piyasada bir çok organizasyon firması mevcuttur ama içlerinde en güzeli ve en kalitelisini bulmanız için firmanızı iyi araştırmanızı özellikle tavsiye etmekteyiz. Adil organizasyon 1999 yıllarında sektörde bir çok başarılı organizasyonlara imza atmıştır. İstanbul’un bir çok ilçelerinde ve bir çok sosyal merkezlerde düğün salonlarında konferans salonlarında otellerde teknelerde ve bir çok mekanda organizasyonlarına başarılı bir şekilde yapmaktadır sizlerde bilgi almak isterseniz ofislerimize sizleri beklemekteyiz.

Masa Sandalye Kiralama firmasi

Masa Sandalye Kiralama firmasi

Nişan organizasyonu, kına gecesi, söz, nikah, sünnet, düğün, toplantı, yemek organizasyonu ve buna benzer bir çok etkinlik ve organizasyonlarınızda sizlerin masa sandalye kiralama ve şirketi olarak hizmet vermekteyiz. İstanbul’un bir çok ilçelerinde Avrupa yakasında ve Anadolu yakasında ağırlıklı hizmetlerimiz olabilmektedir.

Avrupa yakasında Arnavutköy, Küçükçekmece Sefaköy, Esenler, Bakırköy, Gaziosmanpaşa, Eminönü, Sarıyer, 4.Levent, Mecidiyeköy, Bahçeşehir, Başakşehir, Esenyurt, Büyükçekmece, Kıraç, Zeytinburnu, Bakırköy ve daha bir çok ilçelerde mahallelerde sokaklarda caddelerde adil organizasyon olarak hizmet vermekteyiz.

Bizleri arayarak daha çok bilgi alabilirsiniz

Adres:

Namik Kemal Mah Yildiz Cad No 39 Esenler İstanbul

Telefon:

0535 227 91 25  0536 647 32 47   0536 917 27 49

https://www.adilorganizasyon.com/

İlginiz Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu