Faydalı Bilgiler

Adana’da TemizlikBu Diye Bir Halı Yıkama Firması Var..

Geçenlerde Adana’nın Seyhan ilçesinde yaşayan ve uzun süredir görmediğim kuzenim Mert, annesi ile birlikte 1 haftalığına bize tatile geldi. Okul, dersler, arkadaşlık hayatı gibi konular üzerine bol bol (Gecelere kadar 😊 ) muhabbet ettik. Burada oluşlarının dördüncü gününde bol şekerli nescafe bardağı nasıl oldu ise elimden kayıverdi ve halı komple nescafe..

Kuzenle birlikte halı yıkama firması arayışına girdik. Bulduğumuz halı yıkamacılardan duyduklarımı size listeliyorum.

  • Tek halı için gelmiyoruz.
  • Tek halı yıkama ücreti 70 TL
  • Lekeye garanti vermiyoruz.
  • Hemen değil, 1 Hafta içinde alabiliriz.
  • O tarafa servisimiz yok.
  • Halılarınız tam kurumaz bunu bilmeniz gerekiyor.

Solgun suratla birbirimize bakarak gelişen teknoloji neden halı yıkama sektörüne uğramamış? diye konuşurken içeri teyzem girdi ve bana Adana’da faaliyet gösteren halı yıkama firması TemizlikBu’dan bahsetti. İlk başta ismi biraz garip geldi. Temizlikbu tamam temizlik bu ama halı yıkama firmasının markası ne? Diye sorduğumda firmanın sloganını söyledi. İşte gerçek temizlikbu.

Hemen hmm.. deyip bir araştırmaya daldım. Birde ne göreyim? Firmanın yüzlerce müşteri yorumu var. Yorumlardan ziyade halıları teslim ettikleri esnada müşterilerine açıp kontrol etmelerini istiyor. O esnada ise müşterilerinden kısa bir video çekmesini istiyor. Müşteri videolarını izlerken, @temizlikbu Instagram hesabından kendimi alamadım. Gerçek bir halı temizleme hizmeti veriyor.

Ayrıca bu firmanın

  1. Magnet
  2. Kartvizit
  3. El Broşürü

Gibi ve bazı reklam amaçlı baskılı ilanları bulunmamakta. Adamlar işi İnternet’e taşımışlar. Her şey İnternet üzerinden yürüyor.

Peki, Kuzen anlatır mısın? Nasıl işliyor bu halı yıkama olayı, dediğimde ise bu markayı bir daha sevdim. Neden mi?

Adamlar gelmeden evvel şu saat aralığında geleceğiz diye bilgilendiriyorlarmış. Gelmeye yakın gelmek üzereyiz diye tekrardan bilgilendiriyorlarmış. Bu aynı işlemi halı teslimatı esnasında da yapıyorlarmış. Biz ne zaman istersek geliyorlarmış. Vay be dedim kendi kendime, Tamamen butik bir işletme desene..

Umarım İstanbul’a da bir şube açarlar diye düşünmeden edemedim. Bu yazıyı okuyan Adanalı vatandaşlara Adana halı yıkama firması TemizlikBu ile bir hizmet alın derim.

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu