ListelerOyun Dünyası

Ace Combat 7 Skies Unknown Oyun İncelemesi

Şunu bilmelisiniz ki Ace Combat 7 Skies Unknown oyunu bir hayli heyecanlı. Serinin tüm oyunlarında, birçok görevde kolay kolay nefes alamaz ve birçok zaman ölümle burun buruna gelirdiniz. Yeni oyunda bunu daha da çok hissedeceğe benziyoruz çünkü oyuna aktif bir hava durumu özelliği eklenmiş. Bu şu demek; bir anda bir kasırganın ortasında kalabilecek, sis indiğinde burnumuzun dibini görmekte zorlanacak ve kokpitin camına yağmur yağarken peşimizden gelen düşman uçaklarından nasıl kaçacağımızın hesabını yapmamız gerekecek. Bir hayli iyi gözüken ve oynanışı bayağı etkileyecek olan bu yeni özellik, oyunun gerçekçiliğine de katkıda bulunacak gibi gözüküyor.

Bu büyük özelliğin dışındaysa ortada yine son derece hızla oynanan bir uçak savaşı var. Görevlerde bol bol it dalaşına girip yere yakın olmamız gereken anlarda da farklı bir heyecan duyacağız. Umuyoruz ki senaryo çok fazla Japon diyaloğu (Uzun ve duygusal konuşmalar) içermez de olaylara daha kolay entegre oluruz.

Ace Combat 7 Skies Unknown Çıkış Tarihi

PC, PS4, PSVR, Xbox One platformlarında oynanabilecek oyunun çıkış tarihi 2018 yılının ilk çeyreğinde olması bekleniyor

Ace Combat 7 Skies Unknown Sistem Gereksinimleri

Ace Combat 7 Skies Unknown Sistem Gereksinimleri

ACE COMBAT 7: SKIES UNKNOWN – E3 2017 Trailer

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu