"Herkes öldürür sevdiğini " demişti Tuncel Kurtiz bu sefer gerçek oldu , Çocuklar Duymasın dizisinde Engin karakteriyle tanıdığımız ünlü oyuncu Vatan Şaşmaz dün gece öldürüldü aynı otelde manken Filiz Aker'in de cesedi bulundu . İnsan hayret ediyor , dizisini televizyonda izlerken ölüm haberi geldi . Tüm Türkiye'de merak edilen soru "Neden Öldürüldü veya Nasıl Öldürüldü?" Şeklinde. Olay tam olarak çözülebilmiş olmasa da ilk bulgular şu şekilde

Olay yeri inceleme ekibinin 3,5 saatlik çalışmasına göre Beşiktaş'ta bir otel odasında Vatan Şaşmaz'ın srtından 4 el ateş ile vurulduğunu Filiz Aker'in de tek kurşun ile öldüğünü raporlarında belirtti . Kurşunların ise Filiz Aker'in ruhsatlı silahından çıktığı anlaşıldı.

Vatan Şaşmaz ve Filiz Aker'in cenazeleri ise polis ekipleri ile birlikte Şişli Eftal Eğitim ve Araştırma Hastahanesi Morgu'na nakledildi.

 TFiliz Aker'in psikolojisinin bozuk olduğunu dile getiren yiğeni Dora Ercan olaydan önce "Benimle vedalaşır gibi konuşu" gibi cümleler sarfetti .

tabii ki bu bulgular dışında bir sürü iddia var örneğin , Filiz Aker'in eski sevgilisinin de öldürüldüğü, Filiz Aker'İn Vatan Şaşmaz'a aşık olduğunu fakat Şaşmaz evli olduğu ve karısından boşanmadığı için Filiz Aker'in onu öldürdüğü , Vatan Şaşmaz'ın eşinin hamile olduğu çok yakında doğacağını , Vatan Şaşmaz'ın instagramdaki son paylaşımları ise son sözleri oldu tabii ki . Sevgili okurlarımız olay aydınlanana kadar başka şeylere itimat etmemeniz daha iyi olacaktır diyoruz ama yine de siz bilirsiniz .

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları