Dünya üzerinde tarih boyunca yaşayan kişiler arasında kişisel servet bakımından en zengin olan 25 kişi zenginlik sıralamasına göre liste yaptı. Bu listede yer alan servet miktarları resmi hiç bir kaynağa dayanmadığı için ve hepsi yurt dışı kaynaklardan alınan bilgiler olduğu için farklılıklar olabilir.

Listenin içerisindeki Rothschild Ailesinin serveti 350 milyar dolar olarak gözükse de internette yapılan araştırmalarda toplam servetlerinin trilyon dolar seviyesinde olduğu söylenmektedir. Listede bulunanlardan bir kaçtanesini sizde benim gibi ilkkez görüyor olabilirsiniz ki bu gayet doğal ama şuandaki yaşayan zenginlerin içerisinden sadece çok az kişinin listede olduğuda diğer ilginç bir detay.

Sonuç olarak zenginin parası züğürdün çenesini yorar lafı gerçekten doğruymuş çenemizi değil ama bunu yaparken elimizin yorulduğu doğrudur.

Sizinde bildiğiniz varsa bu listeye eklenmesini isteyebilir, kendi listenizi yaparak orada ekleyebilir veya sitemizde editör olarak bunları düzenleyebilirsiniz.

25. Warren Buffett - Tahmini serveti 64 milyar dolar

Warren Buffett - Tahmini serveti 64 milyar dolarBu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları