Sahile gidince orada güneşlenirken veya gezinirken şekli güzel bir taş görünce hemen alırız ve bazen bu taşları hatıra olarak saklarız. Bazılarımız sadece sahillere gidince sadece taş toplamak için bile saatlerce zaman geçirebilir. Fakat Stefano Furlani isimli sanatçı sahillerden topladığı taşlarla harika sanat eserleri oluşturmuş. Bu tasarımlardan bir kaç tanesini aşağıda gördüğünüz de aslında ne kadar detaylı birer çalışma yaptığını görmüş olacaksınız.

Taşları belki özenle seçti belkide rastgele topladığı taşları bir araya getirince onları kullanarak bu güzel tasarımları yaptı. Fakat her türlü sahilde bulunan sıradan bir kaç taş bir araya geldiğinde ve doğru yerlere koyulduğunda ne kadar güzel ve uyumlu göründüğünü bizlere göstermiş oldu.

Sanatçının yaptığı taşla yapılan tasarımları hayatımızın içerisinde uygulayabiliriz. Stefano Furlani yaptığı açıklamada bu sistemi hayatımıza uygularsak ne kadar mutlu ve düzenli yaşayacağımızı anlatmış. Bazı anlamsız olayları ve değersiz gördüğünüz kişileri hayatınızda doğru yere koyduğunuzda sizlere katlı sağlayacağı ve hayatınızın bütününde aslında önemli bir yer edeceğini göreceğimizi söylemektedir.

Stefano Furlani tarafından hazırlanmış olan ve sahillerdeki taşlarla yapılan harika 28 tasarımı sizler için aşağıda yayınlıyoruz. Artık sahile gidince ve bir kaç taş görünce ne yapacağınızı biliyorsunuz. Yaptığınız tasarımları yayınlamak için her zaman burada bekliyor olacağız.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları