Fotoğrafçı, evinizde bir stüdyoya ihtiyaç olmadan noel ışıkları ile çarpıcı portrelerin nasıl çekilebileceğini gösteriyor. Ortaya çıkan sonuçlar şaşırtıcı.

Fotoğrafçı Irene Rudnyk , Noel ışıklarının sıcak ambiyansını kullanarak bir photoshoot ile tatil ruhuna girmeye karar verdi.

İşlemle ilgili bir sahne arkası görüntüsü sunan kısa bir videoda, o nasıl yaptığını gösterdi ve sıradışı bir odada evdeki muhteşem portrelerin nasıl yeniden oluşturulabileceği hakkında ipuçları verdi. Fotoğraf çekimi için Canon 5D Mark III DSLR kamera ve bir Canon 85mm f / 1.2L lens kullanırken, o sıcak bir parlaklık görüntüsünü oluşturmak için bir yatak odası tavandan Noel ışıklarını astı.

Modeli Emily pencerenin yanında duruyordu. Irene, " Bu, serin tonlamalı pencere ışığı ile dize ışıklarından çıkan gerçekten sıcak ışık arasında çok ilginç bir kontrast vereceğim" dedi. Kış duyusu için mükemmel bir ortam yaratmak için ışıkları farklı konumlara sardı. Fotoğrafların çekimdeki ve sonraki hallerini aşağıda görebilirsiniz.

Bundan da anlıyoruz ki pahalı ışıklandırma ekipmanları olmadan da güzel portre fotoğraflar çekebilirsiniz.

Evde portre fotoğraf çekmek

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları