Medyum Ali Hoca ve Yıldızname
Manevi ilimler ile ilgilenen hocaların yapmış oldukları çoğu çalışma sadece büyüden ibaretmiş gibi görülse de, bazı özel ilimler konusunda nitelikli olan medyum hocalar, vefk ve yıldızname gibi çalışmalarda da başarıya ulaşabiliyor. Medyum Ali Gürses gibi hocaların özellikle kendilerine danışanları memnun ettiği bu durum, yıldızname çalışmalarının gün geçtikçe daha fazla ilgi görmesine neden olmakta.

Manevi ilimler ile ilgilenen hocaların yapmış oldukları çoğu çalışma sadece büyüden ibaretmiş gibi görülse de, bazı özel ilimler konusunda nitelikli olan medyum hocalar, vefk ve yıldızname gibi çalışmalarda da başarıya ulaşabiliyor. Medyum Ali Gürses gibi hocaların özellikle kendilerine danışanları memnun ettiği bu durum, yıldızname çalışmalarının gün geçtikçe daha fazla ilgi görmesine neden olmakta. Yıldıznamenin tam olarak ne olduğuna dair yapılan tanım pek çok yerde değişkenlik gösteriyor. Bu tanımların en doğrusu ve basit olanı olarak, bir yıldızname uygulamasının farklı enerjilerin ve astrolojik olayların yorumlanarak gerçekleştirilen bir tür rehberlik olduğu söylenebilir. Medyum Ali Hoca gibi, bu alanda tecrübe ve eğitim almış kişiler, yıldızname uygulamalarının ne derece etkili olabileceğinden defalarca bahsetmekte.

İş, ilişkiler veya buna benzer her konuda gerçekleştirilebilen yıldızname uygulamaları, ilim ve bilgi gerektirmesi nedeniyle her medyumun yapabileceği uygulamalar arasında yer almamakta. Özellikle bu nedenden dolayı, Medyum Ali Hoca gibi bu alanın uzmanlarına verilen değer giderek artmakta ve insanlar bu isimleri tercih etmekte.

Yıldıznameler konusunda ortaya çıkan en önemli yanılgılardan biri olan fal ile karıştırılması, gerçek hocalar tarafından her daim reddediliyor. Halk arasında yıldıznamelerin nitelikleri tam olarak bilinmediği için, Medyum Ali Hoca gibi hocalar falcı olarak görülebiliyor ve gelecekten haber vermeleri istenebiliyor. Ancak, Medyum Ali Gürses de, tüm diğer hocalar gibi bunu net olarak reddederek bunun bir fal olmadığından ve hiçbir şekilde geleceği göstermediğini söylemekte. Yıldızname gibi oldukça hassas konularda çalışan medyum hocalar her geçen gün daha fazla ilgi çekiyor. Özellikle bu uygulamaların doğru yapılması halinde ortaya çıkan etkiler hayatları baştan aşağı değiştirebildiği için, Medyum Ali Gürses gibi isimlere bu konuda her gün onlarca insan başvurmaya devam ediyor.

Facebook sayfasında 50 bini aşkın beğeni bulunan, birçok medya organında röportajları yer alan Medyum Ali Hoca'ya resmi web sitesi olan medyumali.com'daki iletişim seçeneklerinden ulaşmak mümkün.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları