Kim Kardashian'a Benzemek İçin 500 Bin Dolar Harcadı
25 yaşındaki Jennifer Pamplona isimli kadın, ünlü yıldız Kim Kardashian'a benzeyebilmek adına son ameliyatını yaptırdı. Pamplona'nın söylediklerine bakılırsa ameliyatların devamı da gelecek. Şimdiye kadar popo implantı, kaburga ve dudak dolgusu gibi estetik operasyonlar için bir çok kez bıçak altına yatan Jennifer, bu zamana kadar operasyonlara toplam 500 bin dolar harcamış.

Jennifer Pamplona'nın ameliyat olmadan önceki hali.

Jennifer Pamplona'nın ameliyat olmadan önceki hali.

Brezilyalı kadın estetik ameliyatlarına başlamadan önce TV yıldızı Kim Kardashian'a benzemek için onun giydiği kıyafetlerini ve makyajını taklit etmeye başladı.

Daha sonra Kim Kardashian'ı idolü olarak görmeye başlayınca ona benzeyebilmek adına estetik ameliyatlar olmaya başladı. Ve bundan sonra neredeyse vücudunun her santimetresini değiştirdi.

Jennifer'da hastalık haline gelen, Kim Kardashian'a benzemek için Kim'in çektirdiği çıplak çöl fotoğraf çekimlerinin aynısı çekim bile yaptırdı.

Bu uğurda ameliyatla önce dört kaburgasını çıkartan, daha sonra poposuna yaklaşık dört kilo yağ enjekte ettiren, 2 kez burun ameliyatı geçiren, yüzünü gerdiren ve daha birçok işlem yaptıran Jennifer, yaşadığı hiçbir şeyden pişman olmadığını ve yeni vücuduyla gurur duyduğunu belirtiyor.

Yaklaşık 4 kg yağ enjekte edilen popo operasyonu.

En son yüzü için bir estetik ameliyat yaptıran Pamplona, bu işlem için 30 bin dolar harcadığını söyledi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları