Turta yemeyi herkes sever fakat birde turta yapmayı sevenler var, onlar sıradan turtalar yerine üzerine bir ton emek verilmiş ve görenlerin kesmeye kıyamayacağı güzellikte turtalar yapıyorlar.

Hemen her alanda sosyal medyanın kullanıldığını biliyoruz. Ülkemizde de bir çok kişi ve firma yaptıkları yiyeceklerin fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaşarak daha çok geniş bir kitleye ulaşmayı hedefliyorlar.  

Karin isimli bir pasta tasarımcısı da kendine has hazırladığı turtalarla bir fenomen haline geldi. Özenerek hazırladığı ve saatlerce uğraşarak değişik motiflerle süslediği turtalarını Karin Pfeiff Boschek isimli instagram hesabından paylaşıyor. Eğer turta yapacaksanız ve bu konuda pek bir bilgiye sahip değilseniz kesinlikle ilk bakmanız gereken adreslerden birisi bu instagram hesabı diyebiliriz. 

Kabak, elma, armut, incir ve kızılcık gibi meyve ve sebzeleri kullanarak hazırladığı turtalarla evinize gelen misafirlerinizi hemen etkileyebilirsiniz. Ayrıca fotoğraflarla birlikte sitesinde de turta tariflerini de paylaşıyor. 

Turta tasarım ve tarifleri sayfası: ourdeliciousfood.com/pie-world

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları