Katlı Saç Modelleri 2019

pomeranian boo fiyatları

Saçlarınızda yeni dönem başlatmak istiyorsanız saçlarınızın rengini veya kesim modelini değiştirmeniz gerekiyor. Saçlarınızın rengini değiştirmek istiyorsanız eğer bu iş biraz daha kompleks ve kimyasalları içeren bir yöntem. Saçlarınızı sağlıklı bir şekilde şekillendirmek ve değiştirmek istiyorsanız son trend kesim modellerini bilmeniz ve uygulamanız gerekiyor. Senenin en trend kesim modelleri ise katlı saç modelleridir. Her saç tipi için uygun olan, her uzunluktaki saça uygulanabilen katlı kesim modellerini uzun katlı saç modelleri, küt katlı saç modelleri, kısa katlı saç modelleri olmka üzere sınıflandırabiliriz. Yüzünüzü daha uzun göstermek için uzun katlı saç modellerini tercih edebilirsiniz. Yüz hatlarınızı belirginleştirerek daha mükemmel hatlara sahip olmanızı sağlayacak olan bu saç modelini uzun saçlara sahip olan tüm kadınlar kullanabilir. Spor ve rahat bir saç modeli olmasına karşın abiyeler ve özel kıyafetler ile de çok şık görünen bir saç modelidir uzun katlı saç modeli. Yüzünüzü daha küçük göstermek istiyorsanız uzun katlı saçlarınıza kahküller de ekleyebilirsiniz.

Saçlarınızın ön kısmına yani alın bölgesine ekleyebileceğiniz küt veya yanlara doğru uzayan kahküller sayesinde yüzünüzü daha küçük gösterebilirsiniz.

Kısa saçlılar için de katlı saç modelleri mevcut. Saçlarınızın hareketsiz ve hacimsiz olmasından şikayetçiyseniz sizin için önereceğimiz modellerden ilki katlı saç kesimidir. Sizin belirlediğiniz bölgelere katları attırarak saçlarınızı daha hacimli gösterebilirsiniz. Tercihinize göre sadece arka kısımlara kat attırabilir veya sadece ön kısımları katlı yaptırabilirsiniz. Katlı saçlar sayesinde kısa saçlarınızı şekillendirmek için çok çaba sarf etmenize gerek kalmayacak. Yüz tipinize göre kuaförünüzden de yardım alarak sizin için en uygun katlı saç modelini tercih edin. Dünya çapında çok yaygın olan, ünlü sanatçılar ve fenomenler tarafında çokça tercih edilen katlı saç modellerini kullanırken çok mutlu olacağınıza eminiz.

Ayrıca Bknz.  Allame - Manik Depresif Albümü Bütün Şarkıları ve Video Klipleri

Katlı saç modellerini boyalı saçlarınızda da kullanabilirsiniz. Katların verdiği hareketi yeterli bulmuyorsanız katlara ombre veya ışıltı attırabilirsiniz. Katlı saç modellerini kullanırken dikkat etmeniz gereken şeylerden biri saç şekillendirici kullanmak. Özel bir gün için hazırlanıyorsanız ve hava da biraz esiyorsa kesinlikle saç spreyi kullanmanız gerekiyor. Katlardan dolayı saçlarınız daha hareketli olacak ve rüzgara karşı gelemeyecektir.

https://drkadinca.com/guzellik/katli-sac-modelleri-2019/