Kalite ve Güvenin Adresi: Özel Altus Servis
Altus, yerli bir marka olduğu ve kalitesi ile diğer dünya devi markalarla yarışabildiği için ülkemizde en fazla tercih edilen beyaz eşya markalarından biridir. Altus servis ağı bakımından en geniş servis ağına sahip firmaların başında geliyor.

Altus, yerli bir marka olduğu ve kalitesi ile diğer dünya devi markalarla yarışabildiği için ülkemizde en fazla tercih edilen beyaz eşya markalarından biridir. Beyaz eşyalar arasında en fazla arızalanan ürünün çamaşır makinesi olduğunu görüyoruz. Bunun nedeni ise diğerlerine göre çok daha fazla oynar parçalarının olmasıdır. Yani diğer beyaz eşya ürünler artık dijitalleşmeye başlamasına rağmen çamaşır makineleri hala mekaniktir. Fakat Altus markasının bir diğer avantajı da yedek parçalarının kolay bulunması ve yaygın bir teknik servis ağının olmasıdır. 

Teknik servislerin yaygın olması bir anlamda kafa karıştırıcı da olabiliyor. Kullanıcılar hangi servisi arayacağına, hangisinin daha kaliteli hizmet verdiğine emin olamıyor. Eğer İzmir’de ikamet ediyorsanız bu sizin için problem olmayacaktır. Çağrı merkezini arayarak şehrin en kaliteli teknik servisine ulaşabilirsiniz. Üstelik bu servis İstanbul'un hemen her yerine hizmet veriyor. 

Bu Altus Servis İstanbul'un her yerinde uzun yıllardır hizmet veren ve deneyimli, eğitimli ekiplerden oluşan bir servis. Bu nedenle en çok tercih edilen servis olarak adından söz ettiriyor. 

Bu Altus servisi yapmış olduğu tamir ve bakım onarımlarına olan güvenini müşterilerine ispatlamak için 1 yıllık garanti veriyor. Bu garanti hem işçilik, hem de değişen parçalar için geçerli. Kısacası Altus marka herhangi bir beyaz eşyanız bozulduğunda yapmanız gereken ilk şey websitesindeki yer alan numaradan çağrı merkezini arayarak servisi eve çağırmak olacaktır.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları