Sosyal medyada en çok paylaşılan içeriklerin başında yapılan yiyeceklerin fotoğrafları geldiğini söylemek mümkün. Özellikle Instagram ve Facebook bu tarz insanlarla dolup taşıyor. Bazıları ise yaptıkları yemeklerin fotoğraflarını paylaşarak on binlerce takipçiye ulaşmış ve fenomen haline geldiler. Bu kişilerden biriside Meksika'da yaşayan Michele Baldini, kahvaltı için hazırladığı omletlere çok güzel şekiller veriyor ve bunları da sosyal medya sayesinde bütün dünya ile paylaşıyor.

Eğer böyle içeriklere merakınız varsa kesinlikle takip etmeniz gereken bir kişi olduğunu söylemem gerek. Kendisini bir yiyecek sanatçısı olarak tanımlayan Baldini, hazırladığı toplumsal kültür referansları, hayvan figürleri, teknolojik figürler ve manzaralarından Van Gogh'un "Starry Night" gibi ünlü eserlerin rekreasyonlarına kadar bir çok farklı tasarıma sahip omletleri sadece yumurta ve spatula kullanarak hazırlıyor.

Görünce yok artık diyebileceğiniz ve kesinlikle evde deneyip çocuklarınızı veya ailenizi etkileyebileceğiniz tasarımlardan 30 tanesini aşağıda görebilirsiniz.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları