Dünyanın en çok izlenen ve en pahalıya çekilen dizisi olan Game Of Thrones'in yeni sezonu için sayılı günler kalmışken HBO kanalı Game Of Thrones 7. Sezonuna ait olan görselleri hayranlarıyla paylaştı.

Game of Thrones'un 7.Sezonundan 13 Yeni Fotoğraf!

Yabancı dizi deyince akla gelen ilk dizi Game of Thrones olacaktır. Her yıl az sayıda bölüm yayınlaması ve sezon bitiminin ardından yeni sezon için çok uzun zaman beklenmesi gerektiği için dizinin hayranları da Game of Thrones dizisinin yeni sezonuna ait en ufak detayı bile bir umut beklemeye geçiyor. Özellikle nisan ayında izlemeye alıştığımız dizinin Temmuz ayına ertelenmiş olmasının hayal kırıklığını yaşarken artık hangi video veya fotoğraf gelse hemen bakıyoruz.

HBO'nun yayınladığı 13 yeni fotoğrafta ise dizide yer alan ana karakterlere ait görselleri yayınlıyor ve bu sezon neredeyse bütün karakterleri izleyeceğimizi gösteriyor. Game of Thrones 7. sezon fragmanı için net bir tarih verilmese de mayıs ayında en azından kısa da olsa yeni bir fragman izleyebiliriz.

Fotoğrafları inceleyerek bazı sonuçlara varılabilecek gibi görünse de dizide her an her şey olabileceğini bildiğimiz için kesin bir bilgi vermek yanlış olacaktır. Bu sezon bolca savaş sahnesi izleme ihtimalimiz yüksek hatta ilk fotoğraftaki Cersei'nin bu yüzden oldukça endişeli olduğunu söylemek mümkün. King's Landing'e doğru hızla ilerleyen ve arkasında şuanda dizideki en büyük gücü bulunduran Daenrys ile yapılacak savaşın neticesi de hepimizin merakla beklediği bölümlerden birisi. Daha önceden setlerden sızıntı olan fotoğraflarda ise Daenrys ile Jon Snow'un bir antlaşma yapacağı bilgisi gelmişti. 

Dünyanın en popüler dizilerinden biri Game of Thrones'un yedinci sezonu Temmuz ayında başlayacak olmasına rağmen, henüz gerçek bir fragman yayınlanmadı. Bununla birlikte yayıncı kanal HBO ana karakterlere ait birbirinden ilginç fotoğrafları resmen yayınladı. Fragman için ne kadar bekleyeceğimiz belli olmasa da, en azından fotoğraflardan bazı sonuçlar çıkarabiliriz.

Bir başka detay ise daha önce HBO tarafından yayınlanan kısa videoda Ak Gezenlere vurgu yapılırken paylaşılan fotoğrafların hiç birisinde Ak gezenlere ait görsel bulunmamasıdır. Ayrıca Tormund yine Brienne arasında bir yakınlaşma olacak gibi görünüyor bu ikisinin nasıl bir çift olur derseniz eğlenceli olabilir diyebiliriz. 

Lord Baelish yine boş durmuyor ve sanırım saf kızımız Sansa'yı kandırmaya devam ediyor. Sansa'nın yeni sezonda daha güçlü olacağı da önceki sezondan aklımızda kalan detaylardan. Dizinin mazlumu olan Bran Stark hala daha kızak üstünde yolunu bulmaya çalışıyor.  

Game of Thrones 7. sezonu 16 Temmuz 2017 tarihinde yayınlanmaya başlayacak.

Webtekno

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları