Televizyon ve sosyal medyada adından en çok bahsettiren kişilerinden biriside Canan KARATAY, televizyonlarda yaptığı yorumlar ve hareketleriyle insanları her zaman şaşırtmayı başarmıştır. Özellikle verdiği tavsiyeler sayesinde insanların daha sağlıklı yaşayacağını düşünen KARATAY bu yaşında bu kadar sağlıklı olmasının sebebini sağlıklı beslenmesine bağlamıştır. Fakat işin ilginç bir yönü var aralarında sadece bir kaç ay olan Nebahat ÇEHRE ile görüntüleri yan yana getirilince bir kez daha düşünmek zorunda kalıyoruz. Acaba hangisinin dediğini yapmalıyız diye ki ben de bayan olsam kesin nebahat çehreyi örnek alırdım.

Canan KARATAY özellikle son zamanlarda hamile kadınlara verdiği tavsiyeler yüzünden bir süreliğine doktorluğu ve faaliyetleri mahkeme kararıyla durdurulmuştur ama yinede özellikle hamilelerin şeker yüklemesiyle ilgili sözlerinden geri adım atmamıştır.

Burada eğlence olsun diye paylaştığımız bu komik capslere rağmen yinede Canan hocanın bir çok dediğini yapmanızı tavsiye ederiz. Tabi böyle dedik diyede sizde elinizde bir bardak zeytin yağıyla dolaşıp onu direk içmeyin, insan içinde sağınıza solunuza sürmeyin bu çevreniz tarafından çok hoş karşılanmayabilir.

Sosyal medyada dolaşan en komik canan karatay capslerini buradan takip edebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları