İnsanların eşyalarınıza dokunmasından nefret mi ediyor musunuz? Hırsızların evinizi soyacağı ile ilgili paranoyak mısınız? İşte bunlar tam size göre.

Halk olarak değerli eşyalarımızı ve paramızı bankalarda ve kiralık kasalarda tutmak yerine genelde evde saklamayı tercih ediyoruz. Böyle olunca daha güvenli hissiyatı veriyor ama durum aslında pekte böyle değil. Televizyonlarda sürekli olarak izlediğimiz evindeki binlerce lirasını ve onlarca gram altınını, bileziklerini, takılarını çaldıran insanlarda değerli eşyalarının yanlarında daha güvenli olacağını düşünmüşlerdi. 

Genel olarak annelerimizden de gördüğümüz altın ve paraları yorganların arasına koymak, kitapların, tencerelerin ve özellikle bir kaç kat sarıp sandığın içine saklamak en klasik yöntemlerdir. Bazıları saklama işini o kadar abartır ki aradığında sakladıklarını bulamazlar bile. Bu ve bunu gibi durumlar için üşenmedik ve evde gizli bölmeler oluşturmanız için sizlere yeni fikirlerle geldik.

Aşağıda göreceğiniz bu liste günlük, ev eşyalarının çok gizli yerlere dönüştürülmesi hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğretecektir. Bu akıllı numaralar 007'nin kendisini dahi kandırır ve değerli (veya utanç verici) eşyalarınızı düşman ellerinden uzak tutacağınızı garanti eder. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları