Şirketler kendi sektörleri içerisinde yer edinmek, zorluklar ile kolay bir şekilde edebilmek için profesyonel kişilerle çalışmaları gerekmektedir. Bu zorluklar genellikle şirketlerin ekonomileri ile ilgili olabilmektedir. Bu tür zorluklarda ancak alanında uzman ve tecrübeli kadrolara sahip kurumlardan alınan danışmanlık hizmetleri aracılığı ile aşılabilmektedir.

EY Türkiye’nin birçok sektörde ve farklı alanlarda verdiği danışmanlık hizmetleri ile müşteri memnuniyetini üst düzeyde korumaktadır. Bu korumayı kendine has yöntemleri ile yapmaktadır. İçinde birçok karmaşayı ve fırsatı barındıran iş dünyasında şirketler bağlantılarını artırmak ve inovasyon için sürekli yeni yollar aramaktadır. Çünkü büyüyen ve değişen iş dünyası ile karşılaşılan zorluklar,fırsatlar da her gecen gün değiştiğinden alınan önlemler ve hizmetler de farklılaşmaktadır. EY Türkiye danışmanlık hizmetleri olarak sektörün sorunlarını çözmek, büyüme fırsatlarını yakalamak, firmaların var olan işleyişlerini korumak ve optimize etmek için müşterileri ile işbirliği halinde çalışmaktadır. Kurum, bu işbirliğini güçlü global ağları ve sektörel birikimi ile birleştirerek daha sağlam sorular sorup ona göre cevaplar bularak uzun soluklu sonuçlar elde etmektedir. Tüm bunları uygularken kendi sektöründe ve çalıştıkları alanlarda kalıcı olurlar. 

EY Türkiye’nin en önemli önceliği gelişmiş bir iş performansı ve güven yaratarak müşterileri,çalışanları ve içerisinde bulunduğu iş dünyası içinde daha iyi bir çalışma dünyası yaratmaktır. Danışmanlık hizmetleri firmaların profesyonel kişi ve kurumlardan alması gereken en önemli hizmettir. Otomotiv, medya ve eğlence,telekomünikasyon, sağlık, teknoloji, gayrimenkul, devlet ve kamu sektörü, metal ve madencilik ile petrol ve gaz gibi birçok farklı sektörde danışmanlık hizmeti verilmektedir. Örneğin; medya ve eğlence sektöründe alınan danışmanlık hizmeti ile firmalara kalıcı iyileştirmeler yapmaktadır. Risk yönetimi ve finans ile müşteri verileri ve analitiği gibi birbirinden farklı alanlarda danışmanlık hizmeti verilmektedir. Böylece şirketler kendi performanslarını da rahatlıkla ölçebilmektedir.  Danışmanlık hizmeti alanında uzman ve tecrübeli kadrolar tarafından verilerek firmaları birçok yükten kotarmaktadır. Bu tür hizmetler alarak hem şirketlerin iş performansları iyileşir hem de sektörlerinde kalıcı bir yer edinirler.  

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları