Çukur dizisinde karşımıza çıkan ve sert adam Kemal karakterini canlandıran Uğur Yıldıran meğer daha öncede karşımıza çıkmış hemde bambaşka bir şekilde.

Uğur Yıldıran kimdir?

Uğur Yıldıran kimdir?

Geçen sezon İçerde dizisinde ki Komiser Selim rolüyle tv ekranlarında gördüğümüz genç sanatçı Uğur Yıldıran, 1981 İstanbul doğumlu ve Gazi Üniversitesi Spor Akademisi Jimnastik Bölümünden mezun olduktan sonra profesyonel dansçı olarak kariyerine devam etmiş. İçerde dizisinin ardından bu sezon televizyon ekranlarında fırtına gibi esen Çukur dizisinde de karşımıza çıkınca ve burada ki sert ağır abi rolüyle oldukça merak edilen birisi oldu. 

Genç oyuncu Kemal rolüyle büyük beğeni kazanırken daha önceden ne iş yaptığını ve geçmişini araştıranlar ise çok şaşırtıcı bir sonuçla karşılaştılar. Meğersem 2009 yılında ülkemizi Eurovision'da ülkemizi temsil eden Hadise'nin yanında dansçı olarak karşımıza çıkmış. 

Uğur Yıldıran yıllar içindeki değişimini aşağıda görebilirsiniz. Bu değişim ona yaramış mı yoksa yaramamış mı sizin yorumuz yalnız Çukur dizisinde Kemal rolüyle artık bir çok kişi tarafından sevilen bir oyuncu olduğunu söyleyebilirim. Büyük ihtimalle bu diziden sonra da artık dizilerde ve filmlerde görmeye alışacağımız oyunculardan biri olacaktır.

Uğur Yıldıran'ın oynadığı diziler ise;

Filinta, İçerde ve Çukur dizisinde yer almıştır.

Son bir not olarak genç oyuncu yıllar önce de Benimle Dans Edermisin yarışmasında da karşımıza çıktığını söylemem gerek.

uğur yıldıran dans videosu

Benimle Dans Edermisin Uğur Yıldıran Lirik Dans

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları