Büyük küçük fark etmeden hemen herkes kış gelince kar yağmasını ve dışarıda oyun oynamak isterler. Bu oyunların içerisinde kuşkusuz en güzeli tabi ki de kardan adam yapmak. Kardan adam yapmak için gerekli olan materyaller kar, kömür ve havuç olarak bilmekteyiz.

Güzel bir gövde ve kafa yaptıktan sonra bunu süsler azda olsa insana bezemesini bekleriz. Daha sonra dışarıdaki insanların aralarında oluşan muhtemel rekabetler sonrasında herkes bir diğerinin yaptığından daha büyük bir kardan adam yapmak ister.

Fakat bazılarının bu işi biraz ciddiye aldıklarını söyleyebiliriz. Yaptıkları kardan adamla artık ne kadar uğraşıyorlar bilemiyoruz ama işlerini gerçekten çok iyi yaptıkları kesin. Kardan adam yapmak yerine birer sanat eseri yapanlar, yaptıkları kardan adam heykellerinin detaylarını bile yapmayı ihmal etmiyorlar. Her biri birer sanat eseri olan bu kardan adamların sonu ya erimek yada yaramazlar tarafından parçalanmak.

Bu yılın kar yağışının başladığını düşünürsek sizlere düşen rakiplerinizden çok daha güzel ve en büyük kardan adamı yapmaya çalışmanız gerekiyor. Bunun için görsel örneklerin lazım olabileceğini düşündük ve sizlere en güzel kardan adam tasarımlarını içeren bir liste oluşturduk. Bu listede sadece kardan adam değil aynı zamanda kardan hayvanlar yapmakla ilgili fotoğraf örneklerini bulabilirsiniz.

Yaptığınız kardan adamların hemen erimesini istemiyorsanız bunun için ne kadar kalın gövdesi olursa ve bulunduğu yer ne kadar az güneş alıyorsa o kadar iyi olacaktır. Eğer sizlerde yaptığınız kardan adamları fotoğraflarının burada yayınlanmasını istiyorsanız tarafımıza mail yoluyla yollayabilir veya sitemize üye olarak kendiniz ekleyebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları