Kalbinde doğuştan sorun olan 5 yaşındaki Sophia 4.kez açık kalp ameliyatına girmeden önce rüya gibi bir düğünle en iyi arkadaşıyla evlenmek istiyordu. Ailesi bu isteğini kırmadı.

İlk bakışta, 5 yaşındaki Sophia'nın diğer her çocukta olduğu gibi yüzünde büyük bir gülümseme ile etrafına neşe saçan dünya tatlısı bir kız çocuğu gibi görünüyor. Ancak bu küçük kızın gerçek bir savaşçı olduğunu bilmenizi isterim. Connecticut'ta yaşayan Sophia Chiappalone, bir genetik kalp kusuruyla doğdu ve doktorlar tarafından verilen bilgiye göre 2 yaşında geçmesi bir mucizeydi. Ancak Sophia bütün her şeye meydan okudu ve etrafına neşe saçmaya devam etti.

O daha bir bebekken sürekli olarak hastaneye yatmaya başlamıştı. Şimdi ise dördüncü kez açık kalp ameliyatı için yine bıçak altına girmeye hazırlanıyor. Ancak bundan önce, küçük kız ailesinden hayallerinden birinin gerçek olmasını istedi.

Sophia rüya düğün yapmak ve en iyi arkadaşı Hunter ile "evlenmek" istiyordu. Kristy, Sophia'nın annesi, Hunter'ın ailesinin iznini aldı ve iki çocuğa "düğün fotoğrafları çekimi" gerçekleştirdi.

Çocuklar olay için giyinmişlerdi ve çok eğlenceli resimler peşindeydiler ve sadece etrafda oynuyorlardı. Fotoğraf çekimlerinin ardından ortaya çıkan fotoğraflarda dünyanın en sevimli çifti ve masum güzelliklerini görebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları