Her anı, her günü aksiyon dolu bir 2016 yılı geçirdiğimizi göz önüne aldığımızda nasıl yapıldığını merak ettiğimiz konularda bir o kadar değişik ve aksiyon dolu olduğunu görmekteyiz. Malum ülkemizin başına gelen en kötü olayların başında 15 Temmuz'da yaşanan hain darbe girişimi sonrasında halk olarak tankların önüne atladık ve Türk halkı gereken her şeyi yaptı diyebiliriz.

Peki bunları nasıl yaptı? İşte bunun cevabı yine çok basit sadece 6 harf "Google" ona sorduğunuz her soruya cevap verdiğinizi düşündüğünüzde Tanka nasıl çıkılır? sorusunun cevapsız kalacağı aklımıza gelmez. Önce google'a girip tankın üzerine nasıl çıkıldığını öğrendik ardından bunu uygulamaya döktük.

Fakat başka bir ilginç bilgi ise nasıl yapıldığını en çok merak ettiğimiz şeyin belkide bir çoğumuzun ömründe ilk kez duyacağı bir şey olduğu gerçeği. Evet 2016 yılında en çok Slime nasıl yapılır onu merak ettik. Slime nedir onu bile ben yeni öğrendim diyebilirim ama halk olarak çoktan öğrenmiş ve en çok arananların zirvesine yerleştirmişiz.

Bilmeyenler için Slime çocukların vazgeçilmezi olan oyun hamurunun çok daha eğlenceli bir hali diyebiliriz. Yapışmayan yapısı ve vıcık vıcık olması nedeniyle herkes tarafından çok sevilmiş ve bu hastalık seviyesine ulaşınca hızla ülke geneline yayılmayı başarmış.

5. Migren Tedavisi?

Migren Tedavisi?

4. Cirit Nasıl Oynanır?

Cirit Nasıl Oynanır?

3. Tanka Nasıl Çıkılır?

Tanka Nasıl Çıkılır?

2. Kpss Başvurusu?

Kpss Başvurusu?

1. Slime Yapımı?

Slime Yapımı?

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları