2016 yılı bir çok açıdan pek hoş geçmediyse de yinede ülkemizde birileri gündemi meşgul etmeyi başardılar. Bu kişilerin bazıları vefat haberleriyle bazıları ise gereksiz haberleriyle sürekli görsel ve yazılı medyada kendilerine yer buldular. 2016 yılının en büyük kaybı diyebileceğimiz Mustafa Koç'un ölmesi bizleri üzerken yine onu pek tanımayanlar ve hakkında bilgi edinmek isteyenler hemen google'a Mustafa Koç Kimdir? sorunu yönelttiler.

Bir başka çok aranan hatta ismi google'da en çok aranan kişi ise tahmin edebileceğiniz gibi küçük yaşına rağmen içkili mekanlarda konser vermesiyle gündeme oturan ardından da ilişkileri ve basın açıklamalarıyla aylarca gündemden düşmeyen Yetenek Sizsiniz yarışmasıyla üne kavuşan Aleyna Tilki'den başkası değil tabi.

Düşünün öyle bir hale gelmişiz ki koca 365 gün içerisinde googl'da en çok arattığımız isim Aleyna Tilki olmuş aslında çok dolu bir yaşamımız olmadığı ve interneti ne amaçla kullandığımız bir kez daha ortaya çıkmış oldu.

Google'ın yapmış olduğu açıklamada Türkiye genelinde 2016 yılında en çok aratılan isimler aşağıdaki gibidir. Sıralama arama sayısına göre yapılmıştır.

5. Emre Mor

Emre Mor

4. Tarık Akan

Tarık Akan

3. Mustafa Koç

Mustafa Koç

2. Oya Aydoğan

Oya Aydoğan

1. Aleyna Tilki

Aleyna Tilki

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları