Vegan yiyeceklerin tadsız ve kötü olduğunu düşünüyorsanız, birde 16 yaşındaki genç arkadaşımızın yaptığı yiyecekleri görmeniz lazım diyebiliriz.

Jose henüz 16 yaşında bir instagram kullanıcısı. Kendisi vegan olduğu için ve bunu etrafına da yaymak için hem sosyal medyayı hemde kendi yeteneklerini bir araya getirerek tamamen vegan olan enfes kahvaltılar ve vegan tatlılar ortaya çıkarmayı başarmış.

Genç aşçı hazırladığı vegan yiyeceklerin hemen hepsi bir birinden güzel renklere ve tasarımlara sahip. Yaptığı tatlıların ve diğer yiyeceklerin tadlarının nasıl olduğunu bilmiyorum ama görsel olarak herkese bir şölen sunduğunu söylemem gerekiyor. Özellikle dondurmalara ve pastalara dönüp dönüp baktığımı söyleyebilirim.

Sonuç olarak belkide vegan olmak kötü bir şey değildir. Onlarda çok güzel lezzetleri tada biliyorlardır. Genç Jose'nin hazırladığı enfes lezzetlerden bazılarını sizler için aşağıda bir araya getirdik. Sayfamızı kaydırarak sizde onları takip edebilirsiniz.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları