Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın Android versiyonunu kullananlar için halen test aşamasında olan 4 yeni özellik geliyor.

Dünyanın en fazla kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp'ın iOS ve Android kullanıcılarına farklı özellikler sunuyordu. Şuanda test aşamasında olan özellikleri kısa bir süre sonra Android kullanıcılarına özel bir güncelleme ile yeni özellikleri ekleyecek. Bu güncellemenin ardından bundan sonra engellediğiniz kişileri isimlerinin üzerine basılı tutarak engelini kaldırabileceksiniz. Bununla birlikte bir diğer özellik ise iOS telefonlarda bulunan davet linki, Android telefonlara da gelecek olan bu özellik sayesinde arkadaşlarınızı gruplara kolayca ekleyebileceksiniz.

Uygulamaya gelecek olan üçüncü özellik olarak "Raporlamak için salla" diye belirtilmiş. Bu özellikle birlikte WhatsApp üzerinde sorun yaşarsanız bunu bildirmek için telefonunuzu sallamanız yeterli olacak. 

Son eklenecek olan özellik ise uygulamaya eklenen WhatsApp Yönetici Ayarları, bu ayarlar sayesinde gruplarda daha fazla kişisel özelleştirme yapabileceksiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları