Mersin'in Tarsus İlçesi'nde ticari taksisi olan Fehmi TÜYSÜZ ÖTV indiriminden de faydalanarak tam 250 bin TL değerindeki üstü açık lüks otomobili ticari taksi yaptı.

Daha öncede Şehit ve Gazi ailelerini kendi yaptığı kampanyayla ücretsiz taşıyarak basında yer bulan Mersinli taksici şimdi ise hizmete soktuğu üstü açık lüks otomobille taksicilik yaparak herkesi şaşırtmayı başardı ve bir anda gündeme oturdu.

Ticari kullanılacak araçlar için yapılan Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) indiriminden faydalanmak isteyen 38 yaşındaki Fehmi TÜYSÜZ, ticari taksi olayını bir adım daha ileri taşıyarak Sosyete Taksi ismini verdiği ve piyasa değeri 250 bin TL olan BMW marka lüks otomobili ile taksicilik yapıyor. Görenleri şaşırtan ve ilgi odağı olan taksiye bir çok kişi fiyatı yüksek olabilir diye binmeye çekindiğini belirten taksici, aslında taksimetre fiyatında bir fark olmadığını ve diğer taksilerle aynı ücreti aldığını belirtiyor. 

Bu üstü açık ticari taksiye binenler ise isterlerse üstü açık olarak veya kapalı olarak seyahat tercihini yapabiliyor.Spor otomobille kısa sürede olsa gezmek isteyen mersinliler için bulunmaz bir nimet olan araba bir süre daha sosyal medya gündeminde olacak gibi görünüyor.

Üstü açık lüks otomobili taksi yaptı! Videosu

Üstü açık ticari taksi

Üstü açık ticari taksi

Mersin sosyete taksi

Mersin sosyete taksi

Bmw ticari taksi

Bmw ticari taksi

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları