Televizyon kanallarının en çok izlenen yarışmalarından birisi olan Tv8 ekranlarındaki Survivor'ın 2018 yılında All Star yarışması yapılacak. Yarışmaya katılacak yarışmacılardan iki tanesinin isimleri belli oldu.

Survivor All Star 2018 Yarışmacıları

Survivor All Star 2018 Yarışmacıları

Survivor All Star 2018'de kimlerin yarışacağı en merak edilen konulardan birisiydi.  Geçtiğimiz günlerde Beyaz Show'da Iğdır'dan İstanbul'a kadar 1600 km yol yürüyen ve Survivor'a katılmayı isteyen Cumali Akgün, Beyaz'ın ısrarlarıyla Acun Ilıcalı tarafından  "Cumali kardeşim o kadar yol yürümüş gelmiş. Bundan sonra yürüyen hiç kimseyi almayacağımızı garanti ederek kendisini Survivor'a almaya karar verdik"  açıklamasıyla Survivor 2018 All Star yarışmacılarından ismi açıklanan ilk kişi olmuştu.

Dün ise daha önceden yarışmaya katılığı iki kere de Survivor şampiyonu olan Turabi Çamkıran, attığı twitte "3. defa Survivor mı? 'İmkansız' dedi gururum. 'Riskli' dedi tecrübem. 'Manasız' dedi mantığım. 'Yine de denemeye değer' dedi kalbim. Seneye görüşürüz. King will be back (Kral geri döndü)"  ifadeleriyle yarışmaya katılacağını açıkladı.

İkinci yarışmacı çok güçlü çıktı bakalım diğer yarışmacılar kimler olacak.

Survivor 2018 All Star ne zaman başlayacak?

Geçen yıl 21 Ocak tarihinde başayan ve 6 ay sürdükten sonra Haziran'da tamamlanan yarışmanın bu yılda Ocak 2018'in son haftasında yayına başlayacağını söyleyebiliriz.

Survivor 2018 All Star Cumali Akgün

Survivor 2018 All Star Cumali Akgün

Survivor 2018 All Star Turabi Çamkıran

Survivor 2018 All Star Turabi Çamkıran

Turabi Survivor 2018 All Star Kadrosunda!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları