Sahibinin 30 Bin Eurosunu Yiyen İnsafsız Keçiyi Kızartıp Yediler
Sırbistan'da yaşanan ilginç olayda Bela isimli keçi, sahibinin evinde masanın üzerinde duran 30 bin eurosunu yedi. Geriye sadece 300 euro kaldığını gören sahibi, keçiyi keserek kızartma yaptı.

Sırbistan'ın Arandelovac şehrinde Ranilovic köyünde yaşanan ilginç olayda, yeni toprak almak için toplanan 30 bin euroyu aile saydıktan sonra masanın üzerine bıraktı. Belka isimli keçi açık kapıdan içeri girerek masanın üzerindeki paraları yemeye başladı ve geriye sadece 300 euro bıraktı. 

Olayın fark edilmesinin ardından sinirini alamayan keçinin sahibi şoka girdikten sonra sinirlendiği keçiyi kesip kızartma yaptı.

Yaşanan ilginç olayın ardından ailedekiler aşağıdaki şekilde açıklama yaptılar;

Milena Simic, "Kayınpeder sabah hayvanlara yem vermek için çıktı ve kapının açık kaldığını fark etmedi. Birkaç yıldır bizde yaşayan keçi Belka, eve girerek masadaki parayı yemeye başladı. Bir hışırtı ve gürültü duyunca kocam neler oluyor diye bakmaya gitti ve çok fenalaştı, neredeyse kalbi duracaktı. Belka masadaki tüm parayı yedi, sadece 300 euro kaldı, geriye kalan para çiğnendi ve yutuldu" diye anlattı.

Kadın, "Kocam o andan itibaren konuşmuyor, sadece oturup tek bir noktaya bakıyor" diye ekledi. Haberde, keçinin kesilip kızartıldığı da aktarıldı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları