Şahan  Gökbakar'ın Yeni Karakteri Kayhan Çalıntı mı?
Recep İvedik serisiyle rekorları alt üst eden Şahan Gökbakar, yeni filmi Kayhan ile sevenlerinin karşısına çıkmak için gün sayıyor. Film daha vizyona bile girmeden, film hakkında bir çok dedikodu çıktı bile. En çok dillendirilen söylenti ise filmin baş karakteri Kayhan Çalıntı mı?

Komedi filmi deyince akla gelen ilk isimlerden birisi hiç şüphesiz Şahan Gökbakar olacaktır. Özellikle çektiği Recep İvedik serisinin her filmi bir öncekinden daha fala izlenmiş ve Türk sinemalarının en çok izlenen filmi olmayı başarmıştı. Ünlü oyuncu şimdi ise yeni filmini izleyiciyle buluşturmak için gün sayıyor, yeni filmi Kayhan ile ilgili bir kaç paylaşım yaptıktan sonra internette bir çok dedikodu dolaşmaya başladı. Bu dedikoduların başında ise Kayhan karakterinin çalıntı olduğu yönünde.

Kayhan ve Kibarcık aynı karakter mi?

Star TV ekranlarında yayınlanan Duymayan Kalmasın isimli magazin programında da bu dedikodudan bahsedildi ve iki karakter karşılaştırıldı. 1980'lerde çekilen komedi programında Kibarcık karakterini Metin Akpınar canlandırmış ve kibarcık karakterininde ön iki dişi diğer dişlerinden uzun olduğundan dolayı peltek konuşuyordu.

Sizce Kayhan ve Kibarcık Bir birine Benziyor mu?

Sizce Kayhan ve Kibarcık Bir birine Benziyor mu?

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları