Recep İvedik 6 Geliyor, Çalışmalar Başladı
Yaptığı her film sonrasında Türk sinemasında tartışmalara sebep olan ve Recep İvedik serisiyle sürekli en çok izlenen film rekorunu yenileyen Şahan Gökbakar, Recep İvedik 6 Filminin müjdesini instagram üzerinden verdi.

Şimdiye kadar 5 tanesi  çekilen ve her film bir öncekinin izlenme rekorunu kıran Recep İvedik serisiyle ilgili yeni haberler çıkmaya başladı. Filmin baş rol oyucusu ve yaratıcısı Şahan Gökbakar, Recep İvedik 6'nın müjdesini verdi.

Kardeşi Togan Gökbakar ile birlikte yeni filmin ön hazırlıklarına başlandığını belirten Şahan, Recep İvedik 6 hakkında kısa bir açıklama yaptı."Aklımızda 'Recep İvedik 6' için iki farklı hikaye var. Şu anda karar verme aşamasındayız. Kararımızı verdiğimiz an senaryolaştırıp çekim planını yapacağız. 2019'da vizyonda olacak".

Recep İvedik 6'nın Konusu Ne Olacak?

Yeni filmle ilgili paylaşılan görselin ardından, film hayranları arasında filmin Afrika'da mı geçeceği düşüncesi yayıldı. Görsel dışında başka bir ayrıntı bulunmayan filmin Şubat 2019 tarihinde vizyona girebileceğini söyleyebiliriz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları