İlk piyasaya çıktığından kısa bir süre sonra youtube'ta en çok dinlenen şarkıların arasına giren ve uzunca bir sürede bu listenin ilk sırasında yer alan Gangnam Style'ın izlenme sayısını Wiz Khalifa See You Again şarkısı ile geçmeyi başardı. İki yılda toplam 2.897.579.404 kez izlendi.

PSY - GANGNAM STYLE

Youtube'ta en çok izlenen video ünvanını uzunca bir süredir elinde bulunduran PSY - Gangnam Style şarkısı Wiz Khalifa tarafından tahtından indirildi. Gangnam Style şarkısının izlenme sayısı 2.895.094.077 iken, Hızlı ve Öfkeli filminin yıldız oyuncularından Poul Walker'ın ölümünün ardından onun anısına yapılan See You Again şarkısı 2 yıl içerisinde tam 2.897.579.404 izlenme sayısına ulaşarak en çok izlenen video ünvanını eline geçirdi. 

See you again şarkısı Charlie Puth tarafından yazılmış ve Wiz Khalifa tarafından bestelenmiştir.

Wiz Khalifa - See You Again ft. Charlie Puth [Official Video] Furious 7 Soundtrack

  • Sanat dünyası tarafından yeni nesil Snoop Dogg olarak adlandırılan Wiz Khalifa kurduğu kendi plak şirketi sayesinde Forbes tarafından 30 yaşının altında en iyi 30 girişimci listesinde de kendisine yer bulmayı başarmıştı.
  • Luis Fonsi - Despacito ft. Daddy Yankee

    Son olarak sadece 6 ay önce piyasaya çıkan Luis Fonsi - Despacito ft. Daddy Yankee şarkısı 6 ay içerisinde 2.490.738.572 izlenme sayısına ulaşarak zirvenin en büyük adayı olduğunu gösterdi ve yakın zamanda YouTube'un en çok izlenen videosu olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

    Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

    Facebook Yorumları