PlayStation kullanıcılarının online oyun oynamak için kullanmak zorunda olduğu PlayStation Plus, kullanıcılarına her ay ücretsiz oyunlara hediye ediyor. Sony, Şubat ayında hangi oyunlar vereceğini yayınladığı video ile duyurdu. İşte o oyunlar.
PlayStation Plus Şubat 2019 ücretsiz oyunları belli oldu

Özellikle PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro sahibiyseniz online oyun oynamak için mecburen PlayStation Plus almak zorundasınız. Sony madem para veriyorsunuz bizde size ücretsiz oyun verelim diyerekten her ay ücretsiz olarak oyun hediye etmektedir. Her ay bitmeden bir sonraki ayın oyunları duyuruluyor ve duyurulan oyunlarda sonraki ayın ilk perşembe günü indirilmeye başlanabiliyor. 

Ocak ayının sonuna geldiğimizde Şubat ayının hediye oyunları belli oldu. İki adet AAA oyunun yer aldığı listede PlayStation 4 sahipleri için Hitman ve For Honor oyunları ücretsiz verilirken, PlayStation 3 kullanıcıları ise Divekick ve Metal GearSolid 4: Guns of the Patriots oyunlarına ücretsiz sahip olabilecekler. Bunlarla birlikte Gunhouse ve Rogue Aces oyunları hem PS4 hemde PS Vita için ücretsiz.

PlayStation Plus Şubat 2019 Ücretsiz Oyunları

  • Hitman (PS4) 
  • For Honor (PS4) 
  • Divekick (PS3 ve PS Vita) 
  • Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots (PS3) 
  • Gunhouse (PS4 ve PS Vita)