Ülkemizin en çok oynanan oyunlarından Okey ve Okey Pro oyunlarının geliştirici olan Ahoy Games yep yeni bir oyunla karşımıza çıkıyor. Tiny Bombers oyun severlerin yakından tanıdığı bomberman tarzında bir oyun olmuş.

Ahoy Games - Tiny Bombers

Tiny Bombers adındaki oyun sürekli ilerleyen bir platform üzerinde oynanıyor. Sürekli etrafı patlatarak yolunuzu açmazsanız bir süre sonra arkanızdan gelen yıkıma kapılıp boşluğa düşüyorsunuz. Bu bakımdan sürekli bir yerlere bomba yerleştirmeniz gerekiyor.

Bir zamanların efsane oyunlarından olan Bomberman oyununun bir benzeri gibi görülen Tiny Bombers oyuna biraz daha farklı soluk getirerek oyun içerisinde ilerlemeye çalışırken sürekli olarak önünüze çıkan engelleri patlatarak yol açmanız gerekiyor ve eğer oyunda yeterince hızlı ilerleyemezseniz arkanızdan gelen yıkıma yakalanarak kendinizi boşlukta bulabiliyorsunuz.

Sürekli sonsuzluk gibi ilerleyen oyunda hızlı olmalısınız ve sürekli olarak bir yerleri patlat malısınız.

Donanımhaber

Oyunu mobil platformlarda tek elle kontrol edebiliyor ve dinamik bir oyun dünyası içerisinde çok renkli grafikler eşliğinde, bir birinden farklı dünya temalarında oynamanız mümkün. Tiny Bombers oyunu içerisinde toplam 15 farklı oyun karakteri yer alıyor. Bütün karakterlerin bir birinden farklı ses efektleri yer alıyor.

Oyundaki karakterleri almak için oyun içerisinde kazanacağınız altınlarla satın almanız gerek yani her hangi bir ücret ödemenize gerek yok. Ayrıca hiç bir reklam izletmeyen oyun kullanıcılara keyifli zaman geçirtiyor.

Çoklu oyuncu desteği veren oyunu şuanda sadece Apple Tv ile yerel olarak bir den fazla kişi oynayabiliyor. Oyunculardan birisi Apple Tv nin uzaktan kumandasıyla oynayabilirken diğer oyuncu ile cep telefonu ile aynı wifi ağında ise Tiny Bombers oynayabiliyor.

 

Ayrıca Bkz.Super Mario Run oyunu Android koşusuna başladı

Sony PlayStation 4, Microsoft Xbox One ve PC'de Tiny Bombers SUPREME

Sony PlayStation 4, Microsoft Xbox One ve PC'de Tiny Bombers SUPREME

Şuan için sadece App Store'da yer alan oyunun yıl sonuna kadar Tiny Bombers SUPREME isimli yeni bir versiyonu çıkartılacak ve bu oyun Microsoft Xbox One, PC ve Sony PlayStation 4 ile oynanabilecek.

Tiny Bombers App Store indirme linki

Tiny Bombers App Store indirme linki

Tiny Bombers oyununu App Store'dan indirmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

App Store linki için tıklayınız

Tiny Bombers Oyun Videosu

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları