Nusret New York'ta Fena Çuvalladı
Tüm dünyanın tuz serpme hareketiyle tanıdığı ve fenomen haline gelen kasap Nusret Gökçe, bir şube de New York'ta açtı. Amerika'nın en ünlü gurmelerinden ve aynı zamanda yazar olan Steve Cuozzo, restorana giderek etler hakkında hiçte iyi olmayan değerlendirmelerde bulundu.

Salt Bea (ete tuz atma) hareketiyle fenomen haline gelen ve dünya çapında ünlenen Nusret, bir şubesini de New York'ta açmıştı. Fakat bu şube de işler istediği gibi gitmiyor gibi gözüküyor. Dünyanın en çok et tüketen ülkelerinden birisi olan Amerika'da nusret'in etleri eleştirilere maruz kalmaya başladı.

Amerika'nın en ünlü gurmelerinden olan restoran eleştirmeni Steve Cuozzo, gazetedeki köşesinde Nusret'te ki tecrübelerini paylaştı. Genel olarak pişirilen etlerin lezzetini beğenmeyen ve bununla birlikte fiyatlarında aşırı pahalı olduğunu söyleyen eleştirmen neredeyse olumlu tek bir kelime bile etmedi.

Nusr-Et'e giden müşterilerden birisi ise gelen hesabın fişini sosyal medyada paylaşarak fiyatların ne kadar yüksek olduğunu anlattı. 

Nusr-Et New York Fiyatları

Nusr-Et New York Fiyatları

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları