Türk televizyonlarının en çok izlenen dizilerinden birisi olan ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’ İspanyol Atresmedia kanallarından Nova TV'de yayınlanacak
Milliyet

Türkiye'de yayınlandığı dönemde en çok izlenen ve aynı zamanda en çok tartışılan dizilerden birisi olan Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisi, dünyada efsane olmaya devam devam ediyor. İspanyanın en büyük medya kuruluşlarından birisi olan Atresmedia firması diziyi yayınlamaya başladı.

Pazartesi günü ilk bölümü yayınlanan dizi tanımında geçen "bu dizi ayrı bir dizi" kelimeleri dikkatlerden kaçmadı. Bitmesinin üzerinden 5 yıl gibi bir zaman geçmesine rağmen efsane olma yolunda hızla devam eden Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisi daha önceden de bir çok ülkede yayınlanmıştı.

Dünya genelinde toplam 80 milyon kişinin izlediği tahmin edilen dizi, önce yayınlandığı Latin Amerika ülkelerinde reytingleri altüst etmişti. Şili ve Peru'da yayınlandığı 2014-2015 döneminde ülkelerin en çok izlenen dizisi olmayı başarmıştı. Bugüne kadar toplam 40 ülke yayınlanmış ve bu yıl yayınlandığı Nova TV'nin ise en iddialı dizilerinden birisi olarak gösterilmeyi başarmıştır.

Tüm dünya genelinde kadınların yaşadığı şiddet sorununu samimi bir bakış açısıyla izleyiciye yansıtması dizinin en çok izlenme nedenlerinden birisi olduğu söylenebilir. Toplam 80 bölümün alınmış olan dizi 2 ayrı sezona bölünerek İspanyol seyircinin beğenisine sunulacak.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları