Efsane Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu
2000'li yılların efsane ve aykırı oyunlarından birisi olan Carmegeddon oyununun 3. oyunu olan Carmageddon TDR 2000 oyunua kısa bir süre için tamamen ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Okulların Sömestre tatiline girmesiyle birlikte, oyun oynamayı seven bir grup öğrenci  bu tatil de ne oynasam diye düşünüyor olabilir, 2000'li yılların en efsane oyunlarından birisi olan Carmegeddon oyununa ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. 

Oyun kıyametten sonrasını anlatan ve şimdinin GTA'sının o zaman ki en gelişmiş versiyonu sayılabilecek türden bir oyun. Oyun içerisinde seçtiğiniz arabalarla diğer arabaları parçalamaya çalışırken, bir yandan da süreniz dolmasın diye ortalıkta dolaşan zombileri ezerek ek süre kazanıyorsunuz. Oyunda ilerledikçe yeni ve daha güçlü arabalara sahip olabilirsiniz. 

Carmageddon TDR 2000 oyunu ücretsiz ve tam 18 yıllık bir oyun diye sakın sizi yanıltmasın, tamam görüntüleri şimdiki oyunlar kadar iyi olmasa da şuanda en kötü bilgisayarda bile rahatlıkla oynanabilecek ve gerçekten güzel zaman geçirebileceğiniz bir oyun.  Ücretsiz oyunlar arasında görebileceğini en iyi oyunlardan birisi olduğunu da söyleyebilirim.

Steam üzerinden oyunu  almak isterseniz 10 TL ödemeniz gerekiyor ama GOG.com üzerinden tamamen ücretsiz sahip olabilirsiniz. GOG.com ismini ilk kez duyuyorsanız sakın sizi korkutmasın kendileri The Witcher serisinin de yayıncısıdır.

Carmageddon TDR 2000 ücretsiz nasıl alınır?

Eğer şimdiye kadar GOG.com'a üye olmadıysanız Buradan üye olabilirsiniz.  Üye olduktan sonra ise Bu adrese giderek oyunun olduğu sayfaya giriyorsunuz. Önce sayfa içerisindeki "GET IT HERE" ardından da yeni açılan sayfada üst kısımdaki  “GET FOR FREE”  linkini tıkladıktan sonra oyun sizin hesabınıza ekleniyor. 

Umarım güzel zaman geçirirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları