Beyoğlu’nda tornavidalı cinayet

pomeranian boo fiyatları

29 yaşında bir gencin ölümüyle sonuçlanan korkunç olay, Beyoğlu Tomtom Mahallesi’nde dün saat 07.00 sıralarında sokaktaki otoparkın önünde meydana gelmişti. Otoparkın önünde beklemekte olan 29 yaşındaki Emrah Çakmak nedeni tam olarak bilinmeyen bir şekilde sokağa gelen kişilerle laf atışmasına girmiş. Tartışmanın sonunda Çakmak göğsünden ve sırtından 7 kez tornavida saplanarak öldürülmüştü. Emniyet yetkilileri olayla ilgili soruşturma başlattı.

Yapılan çalışmalarda çevredeki kameralar detaylı şekilde izlendi. Olayı görüntüleyen bir kamera tespit edildi ve Emrah Çakmak’ın ölüm sanı saniye saniye görüntülendi. Cinayeti işleyen katillerin kimlikleri belirlendi.  Burhan I. (30), Damla B. (19), Ercüment Ş. (41) ve Tayfur Ş.’yi (30) Şişli Mahmut Şevket Paşa Mahallesindeki bir adreste yakaladı. Çakmak’ı tornavidayla öldüren kişinin ise Ercüment Ş. olduğu tespit edildi.

Şüphelilerden Burhan I.’nın uyuşturucu kullanma, mala zarar verme, tehdit ve kaçakçılık suçlarından, Ercüment Ş.’nin hırsızlık, dolandırıcılık ve mala zara verme suçlarından, Tayfur Ş.’nin ise uyuşturucu kullanma suçundan arama kaydı olduğu ortaya çıktı. Yaşanan kavganın ise laf atma sebebi ile gerçekleştiği belirlendi. 


Ayrıca Bknz.  Herkese Yaşamıyla Örnek Olmuş Gamze Yağar Hayatını Kaybetti!