DiğerHaberler

70 Milyon Lira Hala Bekliyor

2018 yılını 2019’a bağlayan gecede yapılan Milli Piyango çekilişi çoktan belli oldu ancak geçerli numaraları tutturan kişi henüz parasını almış değil.

Milli Piyango İdaresi tarafından yapılan açıklamaya göre yılbaşında yapılan çekiliş bir talihliye isabet etti ancak kişi henüz MPİ’ye başvuruda bulunmamış durumda. Şanslı kişinin “7615536” numaralı tam bilete sahip olduğu biliniyor.

Talihlinin başvuruda bulunması için elini çabuk tutması gerekmekte. Aksi taktirde Milli Piyango İdaresi tarafından sürenin aşıldığı nedeniyle kişiye paranın verilmemesi de mümkün.

İlgili Makaleler

Talihlinin Parasını Alması İçin Süre Daralıyor

MPİ tarafından yapılan yılbaşı özel çekilişinin kazananları paralarını almak için ellerini çabuk tutmak zorundalar. Zamanın aşması durumunda para kurumda kalacak ve hiçbir zaman kişiye verilmeyecektir. Milli Piyango özel çekilişini kazanan kişiler en geç yıl sonuna kadar paralarını almak durumundalar.

Parayı Milli Piyango İdaresi Şubelerinden Alabilir

Çekiliş sonucunda talihli olarak ödül kazanmış kişiler 20 lira ve üzeri biletlerinin karşılığını illerinde bulunan MPİ baş şubelerinden alabilirler. Büyük ödülü kazanan kişinin ise merkez şubeye gitmesi gerekmekte.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu