İlginç BilgilerListeler

70.000 Adet Bozuk Para İle Dükkan Zeminini Kaplayan Adam

İngiltere’de berber dükkanı sahibi olan Rich Holtman, iş yerinin zeminini yenilemek ister ve bunun için fiyat araştırdığında fiyatların 1000 pounddan başladığını öğrenir. Bu kadar parayı klasik bir zemin için harcamak istemeyen Holtman biraz araştırma yaptıktan sonra süper bir fikir bulur ve yanına 700 pound alarak bankaya gider, bankada paranın hepsinin 1 peni yapılmasını istediğinde şaşkınlıkla karşılaşsa da isteği yerine getirilerek bir kaç gün içerisinde kendisine 70.000 adet bozuk para teslim edilir.

Bozuk paraları aldıktan sonra dükkanda çalışan personelle birlikte paraları yere yapıştırmaya başlarlar. Tamamlanması bir haf sonu süren yeni zemin döşemesi tamamlandığında ise ortaya hem çok güzel hemde çok farklı bir zemin tasarımı çıkmış.

Yeni zemin döşemesinden sonra dükkana olan ilginin çok artmış ve bununla birlikte turistlerin bile sadece fotoğraf çekmek için dükkana gelmeye başlamışlar. Dükkan sahibi Holtman bu için başta çok zahmetli olduğunu ama her şeye rağmen bu sayede çok iş ve para kazandığını belirtiyor.

Adamı bu yaratıcı fikrinden dolayı tebrik ediyoruz. Ülkemizde bunu gören olursa kesin denemeye çalışacaktır tabi 1 kuruş bulabilirse.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

2 Yorum

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu