HaberlerTürkiye

7 Yaşında Çocuk Evdeki Silahla Kendini Vurdu

Artvin’de gerçekleşen olayda Alihan Ö. isimli çocuk iddialara göre evde bulunan tabancayı eline aldı ve oynarken başından vuruldu. Hemen hastaneye kaldırılan ağır yaralı çocuk tedavi altına alındı.

SİLAHLA OYNAYAN 7 YAŞINDAKİ ÇOCUK YANLIŞLIKLA KENDİNİ VURDU

Bugün öğlen saatlerinde meydana gelen olayda Artvin merkeze bağlı olan Tütüncüler köyünde bir evde bulduğu tabancayla oynayan Alihan Ö. oynadığı sırada, dolu tabancayı kendine doğrulttu ve tetiğe bastı. Tabancadan çıkan kurşun başına isabet eden 7 yaşındaki Alihan Ö. kanlar içinde yere yığıldı. 

Silah sesinin ardından odaya giren yakınları talihsiz çocuğu hemen Artvin Devlet Hastanesi‘ne götürdüler ve çocuk tedaviye alındı. Hastaneden yapılan açıklamada Alihan Ö.’nün henüz hayeti tehlikeyi atlatamadığı belirtildi.

Olayın ardından soruşturma başlatıldı.

DHA

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu