ListelerTasarımlar ve Sanat

3000 adet Oreo kullanılarak yapılmış harika Game of Thrones başlangıç introsu

Nisan ayının içerisindeyken, 2 yıl süren bekleyiş bitmek üzere ve Game of Thrones’in son sezonun yayınlanmasına 1 haftadan az kaldı. Bu anıtsal olayı kutlamak için Oreo, özel bir tasarım dizisi, yeni sınırlı sayıda Oreo kurabiyeleri yayınlamak için HBO ile birlikte çalıştı. Ve eğer geçtiğimiz sezonu izlemediyseniz dikkat edin, spoiler içerebilir

Bisküviler, herhangi bir klasik Game of Thrones hayranının tanıyacağı ve seveceği bazı unsurlara sahiptir. Çikolatalı gofretin üzerindeki benzersiz kabartmalar, hala Taht için savaşan 3 evin afişini ve yaşam ve ölüm savaşındaki gerçek düşmanı gösteriyor.

Oreo bisküvileri kullanılarak yapılmış harika HBO Game of Thrones başlangıç introsu

Oreo bisküvileri kullanılarak yapılmış harika HBO Game of Thrones başlangıç introsu

İlgili Makaleler

Yeni büskivleri deneyen dizi hayranları, üç başlı House Targaryen ejderhası, House Lannister’in vahşi aslanı, Stark evinin’ın yalnız kurdu veya Night King’in ürpertici yüzü ile karşılaşabilirler.Thrones Game’in 8. ve son sezonu 14 Nisan’da yayınlanacak.

Thrones Game'in 8. ve son sezonu 14 Nisan'da yayınlanacak.

Oreo x Game of Thrones Title Sequence video

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu