ListelerYaşam - insan

2020 Saç Rengi Modası

2020 Saç Renkleri… Güzellik trendleri her geçen yıl farklı bir bakış açısı ile dahada gelişip farklı modeller ile karşımıza çıkmaktadır. Baktığımız zaman son yıllarda saç renkleri tıpkı makyaj trendleri gibi son derece çeşitli hale gelmiş durumda. Şimdi ise bu makalede 2020 saç renkleri konusundan bahsedeceğiz…

2020 Saç Renkleri

Yüz tipine ve ten rengine uygun tonlar, balyaj ve ombre teknikleri ile yüz şeklini değiştirebilecek saç rengi uygulamaları ve daha birçok saç rengi trendi ile güzellik anlayışınıza fazlası ile güzellik katarsınız. 2020 sezonunun trend saç renkleri de her tarzdan insana hitap eden harika tonları içermektedir.

Holografik Saç Rengi

Günümüz saç trendlerine baktığımız zaman son birkaç yıl içerisinde saç rengi trendleri oldukça marjinal bir hale gelmiş durumda.

Holografik Saç Rengi

Okyanus Saç Rengi

Moda ve güzellik dünyasına baktığımız zaman daha  çok doğadan ilham almaktadır.

okyanus saç rengi

Parlak Beyaz Saç Rengi

Bildiğiniz gibi geçen yıla gri saç trendi damgasını vurmuştu. Gümüş, gri ve kirli beyaz rengin popüler olmasının ardından hemen ardından 2020 yılında parlak beyaz renk de çok konuşulacak gibi görünüyor.

parlak beyaz saç rengi

Mat Saç Rengi

Makyaj dünyasından sonra mat renk trendi artık saçlara da geçmiş durumda.

mat saç rengi

Şeftali Saç Rengi

Pastel saç rengi trendinin ardından birçok farklı pastel ton da saçlara uygulanmaya başlanmış durumda. Pastel tonlarındaki şeftali saç rengi de bunlardan birisidir.

şeftali saç rengi

Bordo Kahverengi Saç Rengi

Geçen yıl kahverengi saç tonları zirve yapmıştı. Özellikle de çikolata yansımalı kahve tonları oldukça popülerdi.

Bordo Kahverengi Saç Rengi

Ateş Kızılı Saç Rengi

Kırmızı saç renkleri 2020 trendleri arasında olacak gibi görünüyor. Bu ateşten ilham alınmış sarı, turuncu ve kırmızı renklerinin bir arada kullanıldığı ateş kırmızısı da popüler hale gelecek renklerden birisi gibi.

Ateş Kızılı Saç Rengi

Denizkızı Saç Rengi

Renklerin hakimiyeti 2020 yılında da devam edecek gibi görünüyor. Deniz kızı saç rengi trendi ile rengarenk saçlar ile harika bir yıl geçirebilirsiniz. Pastel veya canlı tonları bir arada kullanarak rengarenk saçlar elde edebilirsiniz.

Deniz kızı Saç Rengi

Kola Saç Rengi

Belki yanlış okudunuz ancak şaşırmayın yanlış okumadınız, kola rengi saç… Tam olarak kola renginden esinlenerek oluşturan bu saç rengi de 2020 yılına damgasını vuracak gibi görünüyor. Kolanın sahip olduğu kızılımsı siyah saç rengini saçlarda bol bol göreceğiz.

Kola Saç Rengi

Bakır Sarı Saç Rengi

Sıcak sarı tonları 2020 saç rengi trendleri arasında yer almaktadır. Bakır yansımaları bulunan sarı saçlar ile kışın harika görünebilirsiniz.

bakır sarısı saç rengi

Koyu Siyah Saç Rengi

Geçen yıla damgasını vuran koyu kahverengi saçlar yerini koyu siyaha bırakmış durumda. En koyu siyah tonları için hazır olunuz.

koyu siyah saç rengi

Siyah Üzerine Kahve Gölgeler

Balyaj tekniği ile siyah saçlara çikolata kahve yansımalar katılıyor. Özellikle balyaj, 2020 saç renkleri arasında oldukça popüler görünüyor. Eğer siyah saçlarınız var ise ışıltılar katabilirsiniz.

siyah ve koyu kahve saç rengi

Sütlü Kahve Saç Rengi

Her ne kadar canlı renkler popüler olsa bile yıllar içinde doğallık da ön plana çıkmış durumda. Doğal bir görünüm veren sütlü kahve saç rengi de ön plana çıkan renkler arasında yer almaktadır.

sütlü kahve saç rengi

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu