İlginç BilgilerListeler

2019 Dünyanın En Zengin 10 Kadın Oyuncusu

10. DREW BARRYMORE

 DREW BARRYMORE

Drew Barrymore bir aktris, model, yazar ve aynı zamanda bir girişimci. 1982’de ünlü “E.T.”‘deki rolüyle öne çıktı ve 50 First Dates, Charlie’nin Melekleri, Hiç Öpülmemiş ve Çığlık gibi birçok başarılı filmlerde başrol oynadı .

İlgili Makaleler

Yıllar içinde Altın Küre ve Ekran Aktörleri Lonca Ödülü de dahil olmak üzere birçok ödül kazandı. 2019 itibariyle servetinin 125 milyon dolar olduğu tahmin ediliyor.

9. JENNİFER LAWRENCE

JENNİFER LAWRENCE

28 yaşındayken, Jennifer Lawrence’ın filmleri gişede 5.7 milyar doların üzerinde hasılat elde etti. 2015 ve 2016’da dünyanın en yüksek ücretli aktrisiydi ve Açlık Oyunları üçlemesinde gösterdiği performansla birçok kişinin kalbini kazandı .

Lawrence, Joy, Passengers, American Hustle ve Silver Linings Playbook gibi birçok harika filmde oynadı ve ikincisi için en iyi kadın oyuncu Akademi ödülünü kazandı. 2019 itibariyle 130 milyon dolar servete sahip olduğu tahmin ediliyor.

8. SCARLETT JOHANSSON

SCARLETT JOHANSSON

Scarlett Johansson kariyerinde birçok övgüler elde etti. Hollywood Şöhret Kaldırımı’nda bir yıldızı bile var, şu anda dünyanın en yüksek ücretli oyuncusu olarak kabul ediliyor ve Forbes Celebrity 100 listesinde sayısız kez yer aldı.

Dünyanın en çok izlenen film serilerinden birisi olan Avengers filmindek rolüyle kariyerinin zirvesine tırmanan güzel oyunucunun 2019 itibariyle servetinin değerinin 140 milyon dolar olduğu tahmin ediliyor.

7. ANGELİNA JOLİE

ANGELİNA JOLİE

Birden fazla Teen Choice Ödülü, Altın Küre, Eleştirmenlerin Seçimi Ödülü ve bir Akademi Ödülü’nü kazanan Angelina Jolie , bugün dünyanın en ünlü aktrislerinden biri. Lara Croft: Tomb Raider, Salt, Bay ve Bayan Smith ve Turist gibi filmlerde gösterileriyle göz kamaştırıcı eylem dünyasını fethetti .

Şanlı film kariyeri yanında, Jolie de insancıllığa büyük çaba sarf ediyor. 2019 itibariyle servetinin 160 milyon dolar olduğu tahmin ediliyor  .

6. MİLEY CYRUS

MİLEY CYRUS

Çocukken küçük roller üstlendikten sonra Miley Cyrus , Disney’in hit TV şovu Hannah Montana ile yıldızlık yoluna çıktı  . Bu gösteri hızla Cyrus’u yetenekli bir aktris ve şarkıcı olarak tanıttı ve dünyanın dört bir yanından milyonlarca hayranını topladı.

Cyrus, Hanna Montana’nın bitiminden sonra müzik kariyerine yoğunlaşmaya karar vermesine rağmen , The Last Song, So Undercover ve Hannah Montana: The Movie gibi birçok filmde başrol oynadı . 2019 itibariyle servetinin 160 milyon ABD dolarının üzerinde olduğu tahmin edilmektedir.

5. JULIA ROBERTS

JULIA ROBERTS

Film endüstrisinin Güzel Kadını olarak tanınan Julia Roberts , Hollywood’da yer aldğı bir dizi harika filmle sinema dünyasına damgasını vurdu. People dergisinin “Dünyanın En Güzel Kadını” beş kez rekor kırarak kazandı ve güzelliğin kişileşmesi olarak kabul edildi.

Eat Pray Love , Notting Hill ve Runaway Bride gibi filmlerde birçok kişinin kalbini kazandı . Mona Lisa Smile filmi için Roberts’a 25 milyon dolar ödendi ve o zamanlar dünyanın en yüksek ücretli oyuncusu oldu. 2019 itibariyle servetinin değerinin 200 milyon dolar olduğu tahmin ediliyor.

4. SANDRA BULLOCK

SANDRA BULLOCK

Sandra Bullock , beş yaşında oyunculuk yapmaya başladı ve 1994’te Speed iflmiyle Hollywood’da ilk çıkışını yaptı. Bullock, Gravity, Miss Congeniality, The Blind Side ve Birdbox gibi ticari ve eleştirel beğeni toplayan filmlerde yer aldı .

Kariyerinin yirmi yılı aşkın bir süre içinde, birçok Kritik Seçimi, Altın Küre ödülü ile The Blind Sidei filmde En İyi Kadın Oyuncu dalında Akademi Ödülü kazandı . 2019 itibariyle servetinin 200 milyon dolar olduğu tahmin ediliyor.

3. JULİA LOUİS DREYFUS

JULİA LOUİS DREYFUS

9 Emmy ödülü, 7 Screen Guild ödülü ve 1 Golden Globe ödülü kazanan Julia Louis Dreyfus , daha önce hiç kimsenin almadığı kadar çok Emmy kazanarak tarih yazdı. Gümüş perdenin kraliçesi ve en önemli rolleri arasında  Seinfeld, Veep ve Saturday Night Live’da yer alan gösteriler yer alıyor.

Dreyfus aslında zengin doğdu. Dreyfus grubundan Gerard Louis-Dreyfus’un kızı, serveti birkaç yıl önce 3 milyar doların üzerinde olduğu tahmin ediliyordu. 2019 itibariyle net servetinin 200 milyon dolar olduğu tahmin ediliyor.

2. JENNİFER ANNİSTON

JENNİFER ANNİSTON

Genelde romantik komedi tarzındaki filmlerde ve programlarda görmeye alıştığımız ünlü oyuncu büyüleyici kişiliği ve ekrandaki manyetizmi birçok kişinin kalbini kazandı; Aniston sonunda Friends‘te bölüm başına neredeyse bir milyon dolar kazandı . Yıllar içinde birçok Emmy, Altın Küre ve Screen Actors Guild Awards kazandı. 2019 itibariyle net servetinin 240 milyon dolar olduğu tahmin ediliyor.

1. JESSİCA ALBA

JESSİCA ALBA

Jessica Alba, oyunculuk kariyerine 13 yaşında başladı, 19 yaşında Dark Angel’daki rolüyle öne çıktı. Dünyanın en güzel kadınlarından biri olarak kabul edilen Alba, The Fantastic Four ve devamı, Sevgililer Günü ve İyi Şanslar Chuck filmlerinde adından söz ettirmeyi başardı.

Alba, 2012 yılında ev ve bebek ürünleri satan The Honest Company’yi kurdu. 2019 itibariyle net servetinin yaklaşık 350 milyon dolar olduğu tahmin ediliyor.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu