HaberlerListelerSinema

2018 Yılının Sonunda Çıkacak Dizi ve Filmler

5. Müslüm – 26 Ekim 2018

Müslüm – 26 Ekim 2018

Türkiye’nin en çok tanınan yüzlerinden Müslüm Gürses’in hayatını anlatacak filmde Timuçin Esen, Zerrin Tekindor, Ayça Bingöl gibi usta oyuncular yer alıyor. 

4. Bumblebee – 20 Aralık 2018

Bumblebee – 20 Aralık 2018

Transformers’ın en sevilen karakteri robot Bumblebee’nin 80’li yıllarda ortaya çıkışını anlatan film, aksiyon tarzından biraz uzaklaşıp çocuk ve aile filmleri tarzına kaymakta.

3. Aquaman – 27 Aralık 2018

Aquaman – 27 Aralık 2018

Warner Bros. ve DC’nin yeni bir beraberliği. Justice League’de gördüğümüz Aquaman’in Atlantis tahtını almasını konu alacak film, sevilen oyuncular Jason Momoa, Amber Heard, Willem Dafoe ve Nicole Kidman ile ortaya çıkıyor. DC’nin şimdiye kadar yaptığı filmler sinematik olarak sevilmese de aksiyon severlerin seveceği bir film olması kesin.

2. Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları – 15 Kasım 2018

Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları – 15 Kasım 2018

Harry Potter hayranlarının yolunu gözlediği film, 2016’da çıkan ilk filmin devamı olacak. Filmde genç Dumbledore’u ve eski arkadaşı yeni düşmanı Gellert Grindelwald’u göreceğiz. Grindelwald, Harry Potter evreninde Voldemort’tan önce gelen en tehlikeli ve ne çok zarar veren büyücü olarak ün edinmiştir.

1. Venom: Zehirli Öfke – 5 Ekim 2018

Venom: Zehirli Öfke – 5 Ekim 2018

Günümüzün en iyi aktörlerinden Tom Hardy en sevilen anti kahramanlardan biriyle beyaz perdeye çıkmayı bekliyor. Marvel ve Sony iş birliğinde ortaya çıkan Venom, Spiderman’in baş düşmanını anlatacak. Filmde ne yazık ki Spiderman’i ve Marvel evrenini göremeyeceğiz ancak Venom ve Tom Hardy çok iyi bir çift gibi duruyor.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu