ListelerTasarımlar ve Sanat

2018 Yılının En Güzel 25 Düğün Fotoğrafı

Düğün fotoğraflarıyla ilgili her gün yeni bir stil çıkıyor diyebiliriz. Düğün fotoğrafçıları ise evlenecek çiftlerin bu güzel günlerini en güzel hatıralara çevirmek için çaba gösteriyorlar, hatta eskiden stüdyolarda fotoğrafçılar tarafından çekilen bu fotoğraflar, artık mesleği sadece düğün fotoğrafçısı olan kişiler tarafından çekilmeye başlandı. Kendi kendine bir meslek haline geldi diyebiliriz. 

Eski klasik düğün fotoğraflarının yerini artık dış çekimler, doğa ile iç içe çekimler alıyor. Eskisine oranla daha cesur ve aykırı düğün pozlarını görmemiz mümkün.  Kendilerine korkusuz fotoğrafçılar diyen bir grup da bundan yola çıkıyor ve düğün fotoğrafçılığını bir üst seviyeye çıkartmak için çiftleri ayırt edici ve farklı gösteren nefes kesici düğün fotoğrafları çekiyorlar. 

Grubun üyeleri her yıl korkusuz ödülleri yarışmasıyla en güzel, cesur ve şaşırtıcı düğün fotoğrafını seçiyorlar. 3100 düğün fotoğrafçısının katıldığı yarışmada en çok beğenilen 25 düğün fotoğrafını aşağıda sizin için bir araya getirdim. 

İlgili Makaleler

Özellikle yeni evlenecek çiftler için düğün pozu örnekleri olabilirler. Bu fotoğraflara benzer bir kaç tane pozunuz olsa bile düğün albümünüze bakacak herkesi kıskandırmaya yetecektir.


pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu