Hayvanlar AlemiListeler

2017 Yılının En İyi Vahşi Yaşam Fotoğrafları Belli Oldu

Geçtiğimiz günlerde, Irma Kasırgası’nın Pasifik’te tahribat yaratması nedeniyle doğanın en sert yüzüne tanık olduk, bu nedenle 53. yıllık “Yılın Vahşi Yaşamı Fotoğrafçısı” nın finalistlerinin ilanı, bize doğanın güzelliği hatırlatmak için daha iyi bir zamana gelemezdi. Bu doğa saklıdır.

Bu yıl Londra Doğal Tarih Müzesi, 92 farklı ülkeden yapılan 50.000 başvurudan 13 fotoğraf seçti. Jüri inanılmaz yakın çekimlerden, tehlike altındaki doğal yaşama ve dengeli çekim özelliklerine kadar detaylı kontrolleri sonucunda bu 13 fotoğrafın finale çıkmasına karar verdi.

Kazananlar ödül töreni için Londra’ya bir biletin yanı sıra £ 10.000’e (yaklaşık 47.000 TL) varan nakit ödüller alacak. Fakat kazanlar açıklanmadan önce isterseniz sizde yorum olarak en güzel fotoğrafı seçebilirsiniz.


pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu