ListelerOyun Dünyası

2017 Steam Yaz İndirimleri Başlıyor

PC oyunlarında Steam’ın önemi oldukça büyüktür. Bundan dolayı da oyuncular tarafından her yıl Steam platformunda bazı dönemler içerisinde gerçekleştirilen indirimleri yakın takibe alırlar. İşte bu söz konusu dönemlerden bir tanesi de Steam Yaz İndirimleri.Aslında şöyle bakılacak olursa da, oyun fiyatları baz alındığında oyuncularında haksız olmadığını görebiliriz. Fakat yıl içerisindeki en keyif verici zaman ise, yaz indirimleri dönemidir. Çünkü indirimler biraz rahatlatmasının yanı sıra, cüzdanları da süpürmekten geri kalmıyor. Her ne kadar indirimler yapılmış olsa da, Steam’da eski indirimlerin olduğunu söylemekte yanlış olacaktır.Gerçekleşecek olan indirimler, oyunların üzerinde tüm yaz boyunca sabit bir şekilde kalacak. Eğer ki oyuncular olarak kendinize ait bir liste yaptıysanız,bu akşam itibariyle bu oyunlara kavuşmanız an meselesidir.

Steam Yaz İndirimleri ne zaman başlıyor?

İlk olarak dikkat çekilmesi gereken konu ise, Steam Yaz İndirimlerin de yeni çıkmış olan bir oyunu almak için pek heves etmeyin. Çünkü bu oyunlar üzerindeki indirim oranı en fazla yüz 10 ile 15 seviyelerinde seyir edecektir. Bunun yanı sıra Witcher 3:Wild Hunt gibi efsane olmuş oyunları satın almamış durumdaysanız, oldukça uygun fiyattan alabileceksiniz. Steam yaz indirimleri Türkiye saatine göre 22 Haziran 2017 akşam 19:00 itibariyle başlıyor ve 5 Temmuz 2017 tarihinde sone eriyor.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu