ListelerOyun Dünyası

2015 yılında çıkan en iyi oyunlar

1. LIFE IS STRANGE

LIFE IS STRANGE

30 Ocak 2015 tarihinde çıkan LIFE IS STRANGE oyunu DONTNOD Entertainment tarafından geliştirilmiştir. Oyun 5 bölüm olarak yayınlanmıştır ve PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox 360, Microsoft Windows, Xbox One platformlarında oynanabilmektedir.

2. HALO 5 :GUARDIANS

HALO 5 :GUARDIANS

343 Industries tarafından geliştirilen ve Microsoft Studios tarafından yayınlanan HALO 5 :GUARDIANS oyunu serinin devam oyunudur ve sadece XBOX ONE üzerinde oynanabilmektedir. 27 Ekim 2015 tarihinde piyasaya çıkmıştır.

3. STAR WARS : BATTLEFRONT

STAR WARS : BATTLEFRONT

STAR WARS : BATTLEFRONT dünya da milyonlarca hayranı olan serinin 3. versiyonudur. Oyun EA tarafından geliştirilip yayınlanmaktadır.

4. BATMAN : ARKHAM KNIGHT

BATMAN : ARKHAM KNIGHT

Muhteşem görseller ve süper bir yarasa adam macerası bu oyunda sizleri bekliyor. Oyun severler Rocksteady Studios’un geliştirdiği bunu oyunu Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One, OS X ve Linux platformlarına oynanabilecek.

5. BLOODBORNE

BLOODBORNE

FromSoftware Firması tarafından geliştirilen ve alışılmışın dışında bir oyun deneyimi sunan BLOODBORNE oyunu sadece PlayStation 4 sahipleri oynayabilmektedir.

6. RISE OF THE TOMB RAIDER

RISE OF THE TOMB RAIDER

Crystal Dynamics tarafından Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One için geliştirilen oyun 2015 yılında XBOX kullanıcılarının beğenisine sunulurken PS4 sahipleri bunun için 2016 yı beklemek zorundalar.

7. FALLOUT 4

FALLOUT 4

İlk oyunu 1997 yılında piyasaya cıkan serinin 4. oyunu Kasım 2015 tarihinde piyasaya çıkacak. Oyun Bethesda Game Studios tarafından geliştirilmiştir. Yeni nesil görsellerle birlikte oyun sevenlerin beğenisine sunulacak.

8. THE WITCHER 3 : WILD HUNT

THE WITCHER 3 : WILD HUNT

CD Projekt RED tarafından geliştirlen muhteşem oyunun 3. versiyonu. Oyunun oynamak için PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarından birine sahip olmanız gerekmektedir. Mayıs 2015 piyasaya çıkmıştır ve oyun severler tarafından GOTY 2015 adayıdır.

9. UNTIL DOWN

UNTIL DOWN

Supermassive Games tarafından sadece PS4 için geliştirilmiş UNTIL DOWN korku oyunu hayranlarının hem senaryolu hemde görselliğiyle beğenisini almıştır.

10. NEED FOR SPEED

NEED FOR SPEED

Araba yarışı deyince herkesin aklına gelen ilk oyun Need For Speed olmuştur. Oyun araba severlerin ufkunu açmış filmlere konu yapılmıştır ve sonunda yıllardır yapılan kötü versiyonlarına son vererek 2015 yılında en iyi oyunlarından birisini piyasaya sürmüştür.

11. CALL OF DUTY: BLACK OPS 3

CALL OF DUTY: BLACK OPS 3

Treyarch tarafından geliştirilen CALL OF DUTY: BLACK OPS 3 serinin son versiyonudur. Oyunun daha önce çıkarttığı vasat sürümlerden sonra iyi bir giriş yapması beklenen oyun şimdiden oyun severler tarafından beğenilmiştir. Oyunu PC, PS4, PS3, XBOX ONE ve XBOX 360 ile oynayabilirsiniz.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu