ListelerTasarımlar ve Sanat

17 Yaşındaki Gencin Yaptığı 3D Latte Tasarımları

Singapur’da yaşayan 17 yaşındaki Daphne Tan, bir kahveyi içmeden önce kahveye şekil vermeyi ve bu işi sanat haline getirmeyi başarmış. Sosyal medya üzerinde Periperipeng ismiyle oldukça popüler biri olan sanatçı latte üzerine yaptığı 3D heykeller ile Singapur Kahve Festivali organizatörlerinin ilgisini çekmeyi başarmış. Henüz yolunda başında olduğunu belirten genç yaklaşık bir yıl önce kahvelere şekil vermeyi denemeye başladığını belirtiyor.

Bir kahvenin tamamlanması yaptığı şekle göre 10 ile 20 dk arasında sürdüğü için biraz zahmetli bir olsa da bundan zevk aldığını belirtiyor. Dünyanın çeşitli yerlerinde bir çok etkinliğe katılarak ününe ün katmayı başaran kahve tasarımcısının yaptığı bu heykeller tamamen zararsız olup tüketilebilmektedir. 

Lafı fazla uzatmadan bozmaya kıyamayacağınız için içemeyeceğiniz kadar güzel 30 adet latteyi aşağıda sizlerin beğenisine sunduk.

İlgili Makaleler


pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu