ListelerYeme - İçme

16 Yaşındaki Vegan Çocuğun Yaptığı Çılgın Tatlılar ve Kahvaltılar

Jose henüz 16 yaşında bir instagram kullanıcısı. Kendisi vegan olduğu için ve bunu etrafına da yaymak için hem sosyal medyayı hemde kendi yeteneklerini bir araya getirerek tamamen vegan olan enfes kahvaltılar ve vegan tatlılar ortaya çıkarmayı başarmış.

Genç aşçı hazırladığı vegan yiyeceklerin hemen hepsi bir birinden güzel renklere ve tasarımlara sahip. Yaptığı tatlıların ve diğer yiyeceklerin tadlarının nasıl olduğunu bilmiyorum ama görsel olarak herkese bir şölen sunduğunu söylemem gerekiyor. Özellikle dondurmalara ve pastalara dönüp dönüp baktığımı söyleyebilirim.

Sonuç olarak belkide vegan olmak kötü bir şey değildir. Onlarda çok güzel lezzetleri tada biliyorlardır. Genç Jose’nin hazırladığı enfes lezzetlerden bazılarını sizler için aşağıda bir araya getirdik. Sayfamızı kaydırarak sizde onları takip edebilirsiniz.


pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu