HaberlerTürkiyeTV Yayınları

15 Temmuz Şehitler Köprüsü üstüne film seti kuruldu

Koronavirüs salgını sebebiyle bayramda da sokağa çıkma yasağı uygulanınca oto yollar ve köprüler boş kaldı. Bunu fırsat bilen yapımcı köprü üzerine film seti kurdu.

Koronavirüs diğer adıyla Covid-19 bütün dünyayı olumsuz yönde etkiledi. Bir süredir dünya üzerinde koronavirüs etkilerinin azalmasıyla birlikte bir çok ülkede “yeni normale” dönüş başladı. Bayram sürecinde ülkemizde sokağa çıkma yasağı uygulanınca fantastik drama filmi “Son Uyanış” çekimleri için 15 Temmuz köprüsünün üzerine film seti kuruldu.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü üstüne film seti kuruldu

PANDEMİ EKİBİ SETTE DENETİMLER YAPTI

Son Uyanış filmi çekimleri için 15 Temmuz Şehitler Köprüsünün bir kısmı trafiğe tamamen kapatılarak buraya bir film seti kuruldu. Film seti kurulurken STK’lar tarafından belirlenen çalışma koşullarına uygun olarak setin kurulduğu belirtildi.

Set kurulum aşamasında sette yer alan bütün ekipmanlar ve yüzeyler dezenfekte edilirken, profesyonel ekipler ölçümleri de gerçekleştirdi.

Set alanında salgına karşı eğitimli sağlık personeli ile birlikte özel ambulansta bulundurulurken, çekim sırasında da kurallara uyulması açısından Pandemi Ekibi denetimler yapıyor.

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu